• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

סי אספרסו

סי אספרסו היא רשת קפה שממוקמת בכל חלקי הארץ מהצפון ועד לדרום. היא מציעה ללקוחותיה קפה איכותי עם ארומה משובחת, בעל ניחוח איטלקי אותנטי וכל זה עם תודעת שירות גוהה, מודעות לפרטים הקטנים ביותר וכמובן הקפדה על חומרי גלם משובחים. לרגל הצלחת החברה מתרחבת הרשת וכעת היא מבקשת לצרף אליה אנשים צעירים שמעוניינים להשתלב במודל של זכיינות סי אספרסו ולנהל בכוחות עצמם ובאופן עצמאי את אחת החנויות של החברה.

מה זה זכיינות?
זכיינות היא בעצם הזדמנות ליזם צעיר ומתחיל שהוא בדרך כלל חסר ניסיון לעבוד עם גוף גדול ומבוסס. הוא בעצם שוכר מקום, מקים בו רשת של הגורם המזכה ומציע בה את וצרים של הגורם המזכה כאשר עיצוב המקום ותודעת השיות בו נעשים על פי אמות המידה של הגוף המזכה. במקרה של סי אספרסו. מי שמעוניין להשתלב במודל הזכיינות של החברה בעצם מקים חנות שבה ימכור את המוצרים המעולים של סי אספרסו תוך מחויבות לאמות המידה ולרמת השירות של הרשת.

ביטחון עסקי
מלבד הביטחון שבעבודה מול גוף עסקי גדול ומבוסס שמקיים מערכת עסקית שעובדת היטב, זכיינות סי אספרסו מייצרת יתרון ברור אחר והוא כמובן המוניטין. כל מי שמכיר מעט את עולם המזון ואת עסקי הקפה בפרט יודע עד כמה קשה ליצור מוניטין חיובי ומכיר את החשיבות של פרסום מפה לאוזן. פרסום כזה עלול לקחת שנים אך עם זכיינות סי אספרסו נהנה היזם הצעיר ממוצר ממותג ובעל שם כבר מהרגע הראשון. בנוסף, בתהליך ניתן ליווי מקצועי ומלא שהופך את הכניסה לזכיינות לקבל וחלקה מתמיד.

מי מלווה ולמה?
הליווי מעניק ליזם הצעיר את הכלים לבנות תכנית אסטרטגית מקצועית ועסקית. הוא מעניק לו כלים משמעותיים התמודד עם לחצים ואתגרים שעתידים לעמוד מול בעת ניהול הסניף. הוא מאפשר לו להכיר את עולם העסקים מבפנים תוך הכרת מונחים מקצועיים חשובים ובכלל מבטיח שמירה על האינטרסים של היזם הצעיר בעבודה מול הגוף הגדול. 

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 מלאה  29%-31%  60-150 מ"ר  6% + פרסום  on the way, לא מרכזי ערים, תחנות דלק (אנחנו בבעלות דור אלון)
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
   8000-12000 ₪ למטר תלוי בנכס    5+5  
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 150 אלף ש"ח