• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

סחוט

לשתות בצורה מגוונת הרבה יותר
במדינה חמה כמו ישראל סוגי משקאות שונים יכולים להרוות את צימאונו של כל אדם בצורה מושלמת. זאת אם הם מוכנים על ידי מי שמציג מגוון רחב של טעמים שיכולים להתאים הן לצעירים, הן למבוגרים, הן לנשים, הן לגברים, והו גם לכל מי שיש לו טעם יוצא דופן. רשת סחוט עושה זאת כבר משנת 1997 עם לא מעט סניפים בכל רחבי ישראל, ולכן היא הופכת להיות מעניינת יותר ויותר עבור אנשי עסקים, יזמים וישראלים אחרים שרוצים למכור לעוברים ושבים משקאות מצוינים. 

מטעם טוב ועד שקיפות מלאה
לא קשה למצוא משקה טעים ברשת סחוט. המרכיבים הטריים של המיצים השונים הופכים את משימת השיווק לקלה מאוד בזכות כך שכל אחד יכול להתענג על שייקים, מיצי בריאות ומיצים סחוטים טריים וטעימים להפליא. גם קרפ צרפתי משובח, גלידת יוגורט מצוינת, ופרוזן יוגורט הם חלק מתפריט איכותי של הרשת. הרשת מקפידה על שקיפות חשובה כשהיא מציגה את הפירות והירקות הטריים לעיני לקוחותיה, ומדגישה בפניהם עד כמה מדובר במוצרים שכוללים סיבים, סידן, ברזל, ויטמינים, וחלבונים. 

כל הפירוט על אפשרות הזכיינות
ההצלחה של סחוט ברחבי ישראל הביאה לכך שמספר הסניפים יכול לעלות בצורה הדרגתית בזמן הקרוב. זאת מאחר וההתעניינות בזיכיון להפעלת סניף הוא דבר שמושך אליו את כל מי שמזהה את היכולות הגבוהות של הרשת להצליח בכל מקום בארץ. כך נקשרים יזמים ואנשי עסקים למזכה איכותי שדואג להעניק זיכיון לממכר מיצים, שייקים ועוד רק למי שרוצה להמשיך ולהציג את סחוט כרשת מצוינת שאפשר לצרוך כל מוצר שלה בצורה נעימה ומרעננת. 

הנחיה מקצועית בדרך לזיכיון 
כדי שהרשת תשמח לקבל אליה זכיינים איכותיים היא בודקת אותם היטב ומעמידה בפניהם תנאים שונים. את כל זה יודע מי שמכיר היטב את דרישות הרשת ואת השוק הישראלי בכל הקשור לעסקים, התקשרויות וזיכיונות. הנחיה מקצועית לקראת קבלת זיכיון של סחוט היא דבר שאין להקל בו ראש מאחר ובזכות ייעוץ והסברים לגבי כל תהליך הבקשה יכול כל אחד לראות כיצד הוא מתקדם אל עבר פתיחה של סניף נוסף של סחוט המושך אליו עוד ועוד ישראלים שצמאים לטעם טוב. 

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 מלאה  30%  30-60 מ"ר.אפשרות גם לדוכן  5%  קניונים ומרכזים מסחריים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 1%  350,000 ש"ח  בקניה    
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 100,000 ש"ח  3 חודשי שכ״ד ודמי ניהול