• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

סגהדורו

מזון מהיר בטעם אדיר
רשתות ודוכני מזון מהיר יכולים להציג טעם נפלא אם מדובר בניהול מקצועי וברצון אמיתי לייחד את המנות עבור כל מי שמגיע לאכול. כבר מהסניף הראשון של סגהדורו שנפתח במתחם G בעמק בשנת 2004 בעפולה, הבינו תושבי העיר וכל מי שהגיע מרחוק לאזור, כי מדובר במקום מצוין לאכול בו. זאת מאחר ומנות של נקניקיות, חביתות ירק, צ'יפס, שניצל, סלטים, ואפילו שווארמה הוגשו מכל הלב כשהן מורכבות מחומרי גלם טריים ואיכותיים בלבד. 

הזדמנות אמיתית למנף את ההצלחה
הן השמירה על ניקיון הדוכן, הן המחירים המצוינים, הן התוספות המעניינות, והן החיוך הרחב שעל פניהם של העובדים הביאו לכך שניתן ליהנות מאוכל טוב המלווה גם באווירה טובה. נראה כי לא צריך לעשות יותר מכך כדי להצליח בגדול. כדי שגם קהלים אחרים ברחבי ישראל ייהנו גם הם מכך, מציעים בסגהדורו לאנשי עסקים וליזמים רציניים להיות חלק חשוב במערך תוך קבלת זיכיון. כך, בהתאם לעמידה בסטנדרטים גבוהים ולאחר הצגת יכולות איכותיות, ניתן יהיה לנהל מקום משובח שמציע מזון טעים וטרי. 

הזכיינות שהרשת מציעה ליזמים
שיטת הזכיינות היא משהו שקורץ גם לסגהדורו. זאת מאחר וכמו שלא מעט מסעדות ודוכני מזון הצליחו להתרחב בזכות זכיינים איכותיים, כך מבינים בסגהדורו שאחרים יכולים לחלוק איתם את ההצלחה ולהפוך את האוכל שלהם לכזה המוכר בכל פינה בארץ. התקשרות על ידי זכיינות עם סגהדורו היא דבר אפשרי אם מכירים את המודל העסקי שעומד מאחורי שיטה זו ואם יודעים כיצד לפנות למזכים כדי להתחיל לשתף איתם פעולה בצורה חיובית ומוצלחת.

החיבור הנכון בין הזכיין לרשת
כדי שניתן יהיה להתחיל תהליך של זכיינות ברגל ימין יש לבצע את סדר הפעולות הנדרש בצורה מקצועית ומכובדת. את זאת יכול להציע מי שמכיר היטב את ענייני הזכיינות בישראל ואת המגוון הרחב של מזכים שרוצים למצוא זכיינים איכותיים בלבד. בזכות רשת עסקית נרחבת שנבנתה במהלך השנים על ידי אדם מוכשר שהוכשר בתחום העסקי, יכול כל יזם ויכול כל איש עסקים לשים את מבטחו במי שיכול לקדם את ענייניו בצורה מרשימה אל מול כל מזכה, וכמובן גם אל מול סגה דורו. 

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 מלאה      3 אחוז מעל מחזור מכירות של 50 אלף.  חנויות /דוכנים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
         
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 10 אלף