• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

סאבווי

רשת סאבווי התחילה את דרכה בארה”ב וכיום היא מונה לא פחות מאלפי סניפים הפזורים ברחבי העולם, כך שניא מגיעה למאה מדינות שונות. מסורת הסנדוויצ’ים המעולים והטעימים נחתה גם בארץ ומאפשרת גם לנו ליהנות מחוויית אוכל מהיר טעים, מזין ואיכותי. בנוסף לכריכים אותם ניתן להרכיב באופן אישי יש במקום גם סלטים, ותוספות מיוחדות כגון רוסטביף, עוף בטריאקי וכדומה.

הצלחה

רשת סאבווי מציעה כריכים איכותיים שנבנים מול עיני הלקוחות. כך ניתן לראות ולפקח שמדובר על חומרים איכותיים וטריים. כיום לאחר שרשת סאבווי חזרה לארץ ולאחר שפתחה סניף מצליח בהרצליה פיתוח היא התרחבה אל עבר תל אביב, גבעתיים, ורמת גן. הרשת ממשיכה לגדול ולהתפתח ועל כן היא מחפשת אחרי זכיינים נוספים, היא מחפשת אתכם. היתרון הגדול של פתיחת סניף חדש של רשת קיימת מתמקד בעובדה שלא צריך להשקיע רבות בפרסום ובמיתוג, קהל הלקוחות קיים ושמח על כל סניף שנוסף ולך כזכיין רק נותר ליהנות מהרווחים. כלומר נכון שיש להקפיד על שמירת הסטנדרט ועל ניהול נכון, אבל כאן כבר מדובר בשלב ב’.

חבירה

בכל הנוגע לשלב א’ הרי שאין מה לדאוג, כיוון שמדובר בשלבים שהרשת יודעת ללוות ולהנחות לגביהם. ואילו שלב ב’, (בו יש לדאוג לניהול), כבר תלוי באופי וביכולות האישיות לכם. כך שאם אתה מכיר את עצמך כאדם שיודע לנהל ותמיד רצית סניף סאבווי משלך ובמקביל הכנסה יפה, הרי שאתה קורא את השורות הנכונות. כאן באתר אנו מעניקים לך שירות חבירה את אנשי המקצוע של חברת סאבווי, אנשי מקצוע אשר ישמחו להשלים עבורך את הפערים החסרים בנוגע לנתוני הפתיחה, לגבי כל מה שצריך על מנת לחבור אל משפחת סאבווי, על מנת להצטרף את הצלחת המשפחה.

יצירת קשר

אז אם אתה בשלב בו אתה מחפש את ההזדמנות העסקית שלך, אם כבר הרבה זמן מדגדג לך לצאת לדרך עצמאית וחדשה, אם יש לך סכום נזיל בצד, אז באמת למה אתה מחכה? מחכה לשמוע עוד? אם כן הפסק לחכות וצור עוד היום קשר עם יועצי הזכיינות של החברה.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
         
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
         
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין