• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

נעלי קנגרו

זכיינות ישראל איננה מייצגת עוד את מותג זה. נשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי ולהתאים לכם זכיינות באופן אישי מבין מגוון רשתות אחרות המיוצגות על ידנו. השאירו את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר ונחזור אליכם בהקדם.


אם יש לכם חלום להקים עסק עצמאי, ואם אתם רוצים לצמוח עם רשת קטנה בעולם אופנת ההנעלה, רשת נעלי קנגרו מציעה לכם הזדמנות יוצאת דופן להקים חנות נעליים אופנתית משלכם באמצעות מודל הזכיינות, ועם תמיכה מלאה של הרשת. נעלי קנגרו היא רשת הנעלה הפעילה בתחום מעל 45 שנה, ומציעה שלל קולקציות נעלי נשים המעוצבות על ידי אנשי הרשת ומיוצרות באמצעות שיתוף פעולה אסטרטגי עם יצרני נעליים מעבר לים. לרשת 3 סניפים פעילים בבני ברק, אשדוד ומודיעין עלית, והיא פונה בעיקר למגזר הנשים החרדיות.

התרחבות אל עולם אופנת המיין סטרים

במסגרת תהליך ההתרחבות של הרשת, נבנתה תכנית זכיינות ייחודית המיועדת לאפשר את הרחבת פעילות הרשת בפרישה מלאה בכל רחבי הארץ, תוך הרחבת הפנייה לקהל המיין סטרים וכניסה לעולם האופנה המודרני והעכשווי לקהל הנשים הרחב. במסגרת תכנית הזכיינות תוכלו להקים סניף של הרשת בעלויות נמוכות באופן משמעותי מאלו הנדרשות על ידי רשתות גדולות, ליהנות מזרם קבוע של קולקציות הנעלה מודרניות ועכשוויות באמצעות מערך התפעול וההפצה של הרשת, וכן ליהנות ממוצרי הנעלה איכותיים במחירים תחרותיים וברמת רווחיות גבוהה.

שלל יכולות מתקדמות ומקצועיות

כחלק מתנאי הזכיינות אנו מספקים לכל זכיין המתחיל לצמוח ולגדול איתנו, שורה של יכולות עסקיות מתקדמות לרבות תמיכה עסקית ומקצועית, ייעוץ בבחירת מיקום הסניף והקמתו, ייעוץ בעיצוב הפנים של הסניף וסידור קולקציות הנעליים בצורה אטרקטיבית, וכמובן מטריית שיווק ויחסי ציבור על פי תנאי הזיכיון המפורטים בתכנית הזכיינות. הקמת עסק חדש בישראל היא משימה לא פשוטה, שאמורה להתמודד עם סטטיסטיקה עגומה של סגירת עסקים חדשים רבים בכל שנה ובכל רחבי הארץ.

בואו לגדול איתנו

במסגרת תכנית הזכיינות תוכלו לייצר לעצמכם את נקודת הפתיחה האידיאלית, לצייד את עצמכם עם שורה של יכולות שעשויות להיות ההבדל הדק שבין הצלחה ובין כשלון, וליהנות מתמיכה ודחיפה של רשת מקצועית העומדת מאחוריכם ורוצה שתצליחו בדיוק כפי שאתם רוצים בכך. אנו מזמינים אתכם להצטרף לרשת נעלי קנגרו, לצמוח ולגדול איתנו, ולהיות חלק מהרחבת פעילות הרשת אל שוק נעלי אופנת הנעליים העכשווית.


תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 תפעולית    50-70    קניונים מרכזים מסחריים ורחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 1%  90000₪  בקניה    70000₪
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 30000₪  3 חודשי שכ״ד  40%