• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

נעלי קליגולה

זכיינות ישראל איננה מייצגת עוד את מותג זה. נשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי ולהתאים לכם זכיינות באופן אישי מבין מגוון רשתות אחרות המיוצגות על ידנו. השאירו את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר ונחזור אליכם בהקדם.


בכל הנוגע לקניית נעליים, נראה שבארץ יש שתי אסכולות: אלו שקונים בחנויות מותג שמעצבות ומייצרות את הנעליים שלהן בעצמן, או משווקים גדולים, שמציעים מחירים זולים יותר על סוגים רבים של נעליים מחברות שונות. ההבדל בין השניים הוא בעיקר ביוקרה ובעצם היות המותג נחשק יותר. אבל כשקונים נעליים מחנות מותג, אפשר להיות בטוחים יותר שמקבלים מוצר איכותי ומיוחד, שלא יוצר או נמכר "על הדרך", אלא עוצב תוך כדי מחשבה רבה ואהבה אמתית לתחום. חברת נעלי קליגולה נוצרה מתוך תחושה כזו בדיוק.

תמיד ממשיכים להתחזק

ביחס לשוק העולמי, ואפילו ביחס לשוק הנעליים המקומי, קליגולה נחשבת כמעט צעירה. היא הוקמה בשנת 1981, והתחילה עם צוות עיצוב ישראלי שלאט לאט בנה לעצמו מעמד והכרה בארץ. עם הזמן, החלו לעצב בחברה בסגנון שמושפע יותר מעולם האופנה האיטלקי, והיום הנעליים מעוצבות בשיתוף עם מעצב איטלקי בעל שם עולמי. בזכות השמירה על עדכניות ואיכות הנעליים, קליגולה חיזקה את מעמדה בישראל, והיום היא מחזיקה בכ- 40 סניפים הפרושים בכל הארץ. כעת הרשת מתרחבת עוד יותר, ואתם יכולים לעמוד בראשה.

תמיד ממשיכים להתעדכן 

החברה לא עומדת על שמריה, ובשנים האחרונות עברו כל סניפי הרשת מתיחת פנים, רענון ועיצוב מחדש. כעת גם החנויות עצמן משדרות את הסגנון והטרנדיות שהמותג מנכס לעצמו. כדי להעמיק עוד יותר את שורשי החברה השוק המקומי, הוחלט על כניסה למגמת התפשטות מואצת. משמעות הדבר היא שקליגולה מתכננת להקים עוד סניפים רבים ברחבי הארץ, ודרושים לה זכיינים שיקימו וינהלו בהצלחה את אותם סניפים.

אל תפספסו דבר

ניהול סניף משלכם הוא לא עבודה קלה, אבל הוא יכול להיות משתלם ומספק מאוד. כדי להתחיל את הדרך שלכם לשם, אנחנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו, ולקבל פרטים נוספים וייעוץ מקצועי מהמומחים בתחום. בואו לגלות כל מה שאתם צריכים על רכישת הזיכיון שלכם.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 תפעולית    60 מ"ר    
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 2,000 ש"ח  300,000 ש"ח  בבעלות החברה וללא קניה    100,000 ש"ח
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 50,000 ש"ח  3 חודשי שכ"ד +דמי ניהול  40%