• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

נעלי מרקו

זכיינות ישראל איננה מייצגת עוד את מותג זה. נשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי ולהתאים לכם זכיינות באופן אישי מבין מגוון רשתות אחרות המיוצגות על ידנו. השאירו את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר ונחזור אליכם בהקדם.


מה יביא אותנו לבחור להיכנס דווקא לחנות אחת, אבל לא לאחרת? אולי המחירים הנמוכים? אולי איכות הייצור הגבוהה יותר? בזמן שכל אלו נכונים, אם יש דבר אחד שממש יחייב אותנו לבחור בחנות ספציפית, היא העובדה שזו החנות היחידה שמציעה את מה שאנחנו מחפשים. משום כך, אקסקלוסיביות וייחודיות תופסות מקום של כבוד בערכי עיצוב מותג וחיזוקו. חנות שמסוגלת להציע מספר מוצרים שלאף אחד אחר אין, זוכה ביתרון גדול מאוד. עכשיו דמיינו את היתרון שיש לחנות שכל מוצריה חד פעמיים ואקסקלוסיביים רק לה.

אקסקלוסיביות היא הכל

זה המקרה של רשת האופנה לנעליים מעוצבות "נעלי מרקו" (MarkO). הרשת נוסדה לפני 32 שנים כעסק משפחתי עם מטרה ברורה – להציע אופנה שלאף אחד אחר אין, מהאיכות הגבוהה ביותר, פה בארץ. הרשת עובדת עם המעצבים הגדולים ביותר מאיטליה, וביניהם: Ganni Braavo, El Danted, Casadei ועוד. בנוסף, מייבאת הרשת מספר עיצובים מספרד ומברזיל. כל הדגמים הנמכרים בחנויות נעלי מרקו הם בלעדיים לרשת, וניתן לרכוש אותם רק בה. כיום, תוכלו למצוא 23 סניפים של רשת נעלי מרקו בכל הארץ.

מבנה החנויות

חנויות הרשת עומדות לעתים בתור חנות עצמאית, וחלק מהסניפים ממוקמים בתוך קניונים דגולים ובולטים. כיום, הרשת פונה גם לגברים וגם לנשים, כאשר הדגש הוא בעיקר על נעלי נשים (כ- 70 אחוזים מהסחורה). בכל שנה, מציגה הרשת לא פחות מארבע קולקציות שונות, מה שמבטיח ללקוחות שיש בשביל מה לחזור, ותמיד יש משהו חדש למצוא בסניפי הרשת.

הדרך שלכם מתחילה כאן

אם אתם מעוניינים לנהל סניף מצליח של נעלי מרקו, הגעתם למקום הנכון. בעזרתנו, תוכלו לקנות זיכיון ולפתוח סניף משלכם לרשת במיקום שתבחרו. בתמורה, תקבלו הכשרה מקצועית שתוודא שגם הסניף שלכם יהפוך למצליח ורווחי, ותיהנו מעצמת המותג הותיק הזה, שמושך מאות קונים בשנה. פנו אלינו עוד היום כדי להתחיל את דרככם בעולם האופנה הישראלי.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 תפעולית    100 מ"ר    
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 3,000 ש"ח  200,000-250,000 ש"ח    ללא הגבלה  50,000 ש"ח
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 100,000 ש"ח  3 חודשי שכ"ד ודמי ניהול  38%