• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

ניקה

כל אמא טרייה מכירה את החנות "ניקה", המשווקת מוצרים ושירותים שונים לנשים הרות ולאמהות חדשות. מי שמצפות כרגע, יכירו את הרשת בקרוב, כשיחפשו בגדי הנקה ואופנת הריון, בגדי תינוקות מעוצבים או שלל אקססוריז ומוצרי תמיכה לנשים לאחר הלידה. את "ניקה" הקימה אושרת גור, אם לשניים, שהחליטה לשדרג את עולמן של נשים בהריון ואמהות טריות, באמצעות מוצרים שמאפשרים תמיכה באם ובתינוק בתקופה המורכבת של ההריון והלידה. יתרון החברה בכך שהוא בנוי מאמהות שמכירות את צרכי הלקוחות באופן אישי.

מחזקים את המותג

נוסף על סניפים באזור המרכז, באזור השרון ובבנימינה, "ניקה" הרחיבה את עצמה גם לכדי חנות מקוונת שהופכת את כל מוצרי החברה לנגישים ללקוחות מכל הארץ. האתר גם מעניק תמיכה טלפונית וסיוע ללקוחות שישה ימים בשבוע. כך מתחזק המותג והופך מוכר ומזוהה יותר, וחנויות "ניקה" לאורך הארץ זוכות לשם ולמוניטין משופר. 

היתרון הוא בהיכרות

מתוך ההבנה העמוקה של "ניקה" את צרכי לקוחותיה, התחילה החברה לייבא מוצרים של מותגים בינלאומיים נחשבים, שלא ניתן להשיג במקום אחר בארץ. בין המותגים המיובאים ניתן למצוא את חברת 9fashion, המייצרת בגדי הריון והנקה מיוחדים, Carriwell המייצרת הלבשה תחתונה לנשים בהריון ומוצרים נוספים שלא ניתן להשיג באף חנות אחרת. עכשיו, כשהרשת חזקה מאי פעם, חברת ניקה מתרחבת, ומזמינה אתכם ואתכן להצטרף אליה באמצעות רכישת זכיון. הזיכיון מאפשר לכם להקים סניף חדש של "ניקה" תחת ניהולכם.

בואו לקחת חלק בהצלחה

כשאתם מקימים סניף של "ניקה", אתם מדלגים לחלוטין על שלב ביסוס המותג, ונכנסים ישר למים העמוקים. כשמאחוריכם מותג חזק ומוכר, ניהול ותחזוק חנות האופנה שלכם הופך קל ורווחי מאי פעם. כדי לקבל מידע נוסף אודות רכישת הזיכיון, הקמת סניפים ובירור עלויות ודרישות ספציפיות, פנו אלינו. אנחנו מציעים מגוון רחב של זכיונות לרכישה, והניסיון הרב שלנו מבטיח לכם תהליך עבודה פשוט ויעיל, שיביא אתכם למשרת הניהול במהרה!

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 תפעולית    40 מ"ר    קניונים ורחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
   150,000 ש"ח      100,000 ש"ח
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 70,000 ש"ח  3 חודשי שכירות ודמי ניהול  37%