• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

קניון נחמיה קרית שמונה

מי מספר אחת? התשובה ברורה. קניון נחמיה קרית שמונה המושך אליו ומרכז מספר רב של תושבים מקומיים ומיישובי הסביבה כמו גם מטיילים ואורחים, תיירי פנים וחוץ, שיכולים למצוא במקום את מבוקשם. 500 מטרים רבועים של מתחמי בילוי, אוכל, קניות ושירותים, סניפים של רשתות זכייניות, מסעדות ובתי קפה ובעיקר- מקום ממוזג בקיץ ומוסק בחורף שמאפשר להיקסם מהטבע והנוף שמסביב הודות לחלונות ענק היוצרים תחושה של זרימה וחיבור בין חוויה אורבאנית ובין הטבע.

המקום שמציע ומספק ה-כ-ו-ל

מחפשים בגדים לכם ולידיכם? רעבים ורוצים לאכול ארוחה מלאה או ארוחת נשנושים קלה? רוצים להמתיק סודות וקפה בבית קפה אופנתי? אין סיבה להדרים ולנסוע למרכז הארץ אף לא למפרץ חיפה- בקריית שמונה יש הכול. קניון נחמיה קרית שמונה אינו שוקט על השמרים (קל וחומר אינו קופא עליהם) אלא מצוי, לקראת קיץ 2015, בעיצומה של תקופת שדרוג, גידול, הרחבה ומינוף של ההיצעים האטרקטיביים שלו במתחם בילוי מספר אחת בגליל העליון.

מחפשים מקום לבלות? קניון נחמיה קרית שמונה

מספר המבקרים בקניון עולה בהדרגה ובהתמדה. הגידול בשטח המסחרי המציע אטרקציות ובילויים מעיד על הביקוש הער והגובר לפתיחת עסקים חדשים בעיקר בתחומי האופנה והמזון- תחומים המהווים מאפיין מובהק של רשתות זכייניות. על מנת לתת מענה לביקוש של אורחים מזדמנים ושל תושבים קבועים משקיע מנכ"ל הקניון, דרור עמית, כל מאמץ נדרש וכל משאב מצוי על מנת להעצים את חוויית השהייה של הפוקדים את הקניון ובעיקר על מנת לתת מענה לצרכים, לדרישות ולציפיות.

בשורה התחתונה- הפתעה

תמהיל חנויות מאוזן מאפשר למתג את הקניון כמרכז שיש בו מענה לכל סוגי הבילויים המקובלים בקניון והמצופים ממנו. ו... אם הגעתם עד הלום - מן הסתם, הגעתם - צפויה לכם הפתעה: בעתיד אמור להיבנות מלון  בן חמש קומות ובו 116 חדרים. המלון יהווה קומפלקס תיירותי שיתחבר עם הקניון ויהווה מתחם תיירותי אטרקטיבי עמו. יש למה לצפות.  כך או כך, כבר כיום מהווה הקניון מוקד בילוי למספר רב של אנשים הפוקדים את הגליל העליון ואת רמת הגולן.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
         
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
         
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין