• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

נאפיס

נאפיס הינה רשת ישראלית שמציגה מגוון מאכלים מכל העולם. אצלה ניתן למצוא אוכל איטלקי, אוכל אמריקאי אוכל מהמזרח הרחוק, אוכל מקסיקני ואיך שלא- אוכל ישראלי. המסעדה נוסדה כמתן פתרון עבור צעירי ראשון לציון אשר ביקשו אוכל איכותי מקומי, לאחר שהמסעדה ראתה כי טוב ויש ביקש הולך ומתעצם גם בערים אחרות, היא פתחה את שעריה ומשם צמחה וגדלה מסניף בודד לרשת שהיא היום, לרשת שמחזיקה במספר סניפים בכל רחבי הארץ.

הרגע שלך

נאפיס מתגאה ב”ישראליות” שלה ובמקביל בהיצע הנרחב של האוכל אותו היא מגישה. ואכן יש במה להתגאות כיוון שמדובר בשילוב של אוכל טעים, מוצרים טריים ומחירים נוחים. לאור ההצלחה הרשת ממשיכה להתרחב ועל כן מחפשת אותך, הזכיין האופציונלי. כך שגם אם אתה מרגיש שזה הרגע שלך, שזו העסקה לה חיכית, שאתה מתחבר אל הקונספט ומכיר בפופולריות של הרשת, הרי שזה הזמן לעשות צעד קדימה ולהפוך להיות בעל זיכיון מורשה של הרשת הידועה והאהובה.

מידע

אז כיצד מתקדמים? כיצד מקבלים פרטי יותר קונקרטיים? על מנת לעשות זאת כל שצריך הוא פשוט לתת לנו לחבר אותך אל נציג השירות של החברה אשר מטפל בעל מה שנוגע לזכיינות. באופן כזה תוכל לסגור פערים, להתרשם מהתמונה השלמה, להבין מדוע זו ההצעה לה חיכית ולהתחיל להכות שורשים ברשת הישראלית הפופולארית. באופן שכזה אתה זוכה לרכב על ההצלחה וההשקעה של החברה ופשוט לקטוף את הפירות. פשוט, יעיל ורווחי. אז למה לחכות? פנה אליהם עוד היום! לשמוע פרטים אף פעם לא מזיק.

דרך חדשה

לסיכום ניתן לומר שאם אתה מכיר את חברת נאפיס ותמיד חשבת שגם בעיר שלך יש מקום לפתוח עוד סניף, ולא סתם סניף אלא סניף תחת הניהול שלך ושהרווחיים יזרמו אל הכיס שלך, מסתבר שלא פנטזת וכיוון שרשת נאפםיס לא עוצרת וממשיכה להתפשט, אתה מוזמן להצטרף לחגיגה ולקחת חלק פעיל מהרחבתה. כל זאת כמובן אם אתה מסוג הטיפוסים ששואפים להתקדם, לא פוחדים מעצמאות, מחזיקים הנחוץ ובעלי רעב להוביל עסק חדש אל עבר ההצלחה שהוא ואתה ראויים לה.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
         
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
         
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין