• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

משמש הכפר

כמו כל מוצר בתחום המזון איכות היא מעל לכל. הדבר בולט במיוחד בתחום של פירות יבשים, פיצוחים ותבלינים ששם שיטת הקלייה, טריות החומרים והאחסון הנכונים הם ערובה לטריות ולאיכות המוצרים הסופיים. בכל מה שקשור לתבלינים ומיניהם טריות המוצר היא זו שמכתיבה את הטעם ומוצרים טריים יביאו עוד ועוד לקוחות. זו ההתמחות של משמש הכפר. הקפדה על טריות, איכות חומרי הגלם, קליה מדויקת בשיטות הנכונות והחדישות ביותר הם מה שהופך את משמש הכפר למותג של הצלחה.

אנחנו מתרחבים
החברה מתפתחת כל הזמן ועובדת בשיתופי פעולה עם גורמים וחברות אחרים במטרה ליצור את התמהיל הנכון שבו הצרכן יכול להיות ממגוון של מוצרים שקשורים זה בזה תחת קורת גג אחת. בדרך זו מקבל הצרכן את המוצרים הטובים ביותר, כחבילה כוללת עם מגוון ואפשרויות בחירה אינסופיות. לרגל הביקוש  הרב, ההקפדה על האיכות והעובדה שהרשת הולכת וגדלה כל הזמן הוחלט בחברה לפתוח חנויות נוספות בשיטת הזכיינות. 

פיצוחים ומה עוד
זכיינות משמש הכפר משמעה אפשרות עבור אנשי עסקים צעירים או יזמים להיכנס לשוק הפירות היבשים והתבלינים בקלות רבה. הנוכחות של גוף עסקי גדול ומקצועי עם מוצר מעולה ומודל שיווקי מוצלח, בנוסף שיתופי הפעולה הרבים שרקמה החברה והלקוחות המרוצים מייצרים ליזם הצעיר תשתית ענפה שבה הוא יכול לפעול בחופשיות מבלי לחשוב על שאלות שיווקיות, יצירת מעגל לקוחות ראשוני ועוד. השם של משמש הכפר הוא כבר עובדה מוגמרת והזכיין החדש יכול ליהנות ממנו כבר מהיום הראשון.

הליווי המקצועי
עם ליווי מקצועי יכול הזכיין החדש שעובד עם זכיינות משמש הכפר להיות בטוח שיש מי שדואג בראש ובראשונה לאינטרסים הכלכליים והעסקיים שלו. בחינת חוזה הזכיינות, עמידה על כל הסעיפים ועיגון זכויותיו של הזכיין, יצירת מודל עסקי ואסטרטגי יעיל, זיהוי הסיכונים העתידיים, מתן ייעוץ וליווי בתחום המשפטי, הפיננסי והעסקי כל אלה מהווים חלק מהליווי המקצועי והופכים את זכיינות משמש הכפר להיות עסקה משתלמת במיוחד.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
         רחוב מרכזיים/מרכזים מסחריים בעלי תנועה רבה
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
   200,000 - 300,000 ש"ח - תלוי בגודל החנות      
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 120,000 ש"ח