• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

מרכז מסחרי קרסו ביבנה

בלב שכונת המגורים תדהר על הפארק, ביבנה הירוקה, נבנה בימים אלו מרכז קניות ופנאי שכונתי שישתרע על שטח של כ- 4000 מ"ר. במרכז המתקדם מסוגו עתידים להיפתח לרשות הציבור מגוון חנויות ושירותים שונים בהם: מרכול, חנויות פארם וטואלטיקה, סניף בנק, מספרה, בוטיקי אופנה בית קפה, מסעדות וכל מה שצריך על יד הבית.
מלבד אלו יעמדו לרשות תושבי השכונה בפרט והעיר בכלל שתי קופות חולים המתמקמות גם הן לצד יתר נותני השירות. לרשות אורחי המרכז המסחרי תוכננו שפע של מקומות חנייה, חינם ללא עלות.

המרכז החדש אינו מרכז קניות במובן הצר של המילה. זהו מרכז שיהפוך לליבה הפועם של יבנה הירוקה ולמרכז מפגש שוקק לתושביה ובכך יתרמו לגידול בפוטנציאל הקונים. במרכז יתקיימו פעילויות מיוחדות שיהפכו אותו למקום מפגש ובילוי, עם תחושה חמימה ומזמינה שתאפשר למבקרים להרגיש בבית גם כשהם יוצאים לקפה, מבלים עם הילדים או עושים סידורים וקניות יומיומיות.

קרסו נדל"ן, יוזמה, פיתוח וביצוע
המרכז המסחרי בלב השכונה של תדהר על הפארק מוקם על ידי חברת קרסו נדל"ן הפועלת בכל תחומי הנדל"ן בישראל בהם יזום תכנון והקמה של פרוייקטים למגורים בהיקפים גדולים, פיתוח מתחמי עסקים, הקמת מרכזים מסחריים, פיתוח והקמה של מגדלי משרדים וניהול צבר הנכסים המגוון של החברה.

חברת קרסו הקרויה על שם מר משה קרסו פועלת מזה למעלה משמונים שנים, מאז שנת 1933, ולאורך כל תקופת פעילותה שמה החברה דגש על פיתוח ענף הבנייה על כל תחומיו ותרמה רבות לבניית הארץ.

תחת ניהולם של בני משפחתו של משה קרסו הרחיבה הקבוצה את פעילותה וצברה ניסיון רב ונכסים רבים. כל אלה, יחד עם "גב רחב" מצד בעלי המניות - בני משפחת קרסו - מקנים היום לקרסו נדל"ן את איתנותה הפיננסית ומאפשרים לה לבצע יזמות עסקית מגוונת וענפה בתחומי הנדל"ן השונים.

הניסיון הרב, פורטפוליו הנכסים המרשים, האיתנות הפיננסית של החברה, הפעילות העסקית המגוונת וההתנהלות הכלכלית האחראית- כל אלה מעניקים לקרסו נדל"ן ולשותפיה ביטחון עסקי לאורך זמן.


תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
         
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
         
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין