• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

מקס ברנר

כל מי ששומע את צמד המילים מקס ברנר מיד חושב על מנות מיוחדות של שוקולד, על שוקולד גורמה העשוי ממיטב חומרי הגלם, על עוגות ותערובות מיוחדות שטרם נראו במטבחי המסעדות בארץ ועל תפריט עשיר של מנות וארוחות קלות. מלבד המסעדות מציעה מקס ברנר מגוון עצום של מארזי שוקולד מיוחדים וייחודים הנפוצים לאורך כל השנה ובעיקר לקראת חגי ישראל. גם האריזות של מוצרי מקס ברנר יפות וייחודיות ומהוות חלק בלתי נפרד מן התוכן.
את הסניפים של מקס ברנר ניתן למצוא בכל רחבי הארץ, במרכזי קניות או באיזורי בילוי מבוקשים. בראש כל סניף עומד זכיין שמהווה מבחינת הנהלת הרשת את המנהל של הסניף הספציפי, אך מבחינתו עצמו – הוא עצמאי ומנהל של עצמו. זה היתרון של זכיינות, אם בתחום המזון או בכל תחום אחר מתחומי הצריכה היומיומית בארץ. הזכיינות מתאימה למי שאינו מעוניין להיות שכיר ולא רוצה להיות כפוף ללוח זמנים, מנהלים או דין וחשבון. בכך הוא מגשים את שאיפתו להיות עצמאי, להכתיב סדר יום, לנהל צוות עובדים אך במקביל גם לקבל השגחה ופיקוח מרחוק מטעם הנהלת הרשת.

חיה ליאורה – השם המוביל בתחום זכיינות המזון

רוב הזכיינים הפועלים ברחבי הארץ בתחום המזון עברו את ההכשרה תוך ליווי מקצועי צמוד של חיה ליאורה. חיה ליאורה נחשבת לאורים והתומים בתחום של גיוס, ליווי והכשרת זכיינים בתחום המזון לכל סוגי המסעדות והרשתות בארץ וכבר חיברה בין אלפי זכיינים לבין הנהלות בכירות של רשתות מזון מוכרות. רשתות אלה פונות אל חיה ליאורה כאשר הן זקוקות למנהלים וזכיינים נוספים וזו מאתרת עבורם, בודקת את ההתאמה וביחד עם הנהלת הרשת – מתחילה את תהליך הליווי של המועמד עד להתחלת עבודתו כזכיין ומנהל סניף לכל דבר ועניין.

אנשים רבים בוחרים מראש לעבוד כזכיינים או שמחליטים לבצע הסבה מקצועית לאחר שכבר עבדו כשכירים ומאסו בכך. הרי ידוע שלא כל מסגרת תעסוקתית מתאימה לכל אחד. לזכיין הפוטנציאלי חייבת להיות זיקה ניהולית, רצון עז להצלחה ביחד עם שאפתנות אי קץ.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
         
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
         
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין