• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

מקסיקנה

לאכול כמו מקסיקני אמיתי
בשנים האחרונות לא רק מי שטס לטייל בדרום אמריקה יכול לאכול אוכל מכסיקני משובח, אלא גם אלו שמגיעים לרחוב בוגרשוב בתל אביב זוכים להתענג על מנות מקסיקניות שמזכירות הן אוכל רחוב והן מנות גורמה של המטבח המקסיקני. זאת בזכות מסעדת מקסיקנה שבה חוויית האוכל היא אותנטית, פיקנטית ומיוחדת יותר. ככה זה כשמוגשות טורטיות עם עוד מטעמים מהמטבח המקסיקני כמו צ'יפוטלה, פריחולס, גוואקמולה, בוריטוס, פחיטס ועוד.

האותנטיות מביאה עוד ועוד לקוחות רעבים
אלו שמכירים את האוכל המקסיקני יודעים עד כמה חשוב לשמור על אותנטיות כשמציעים אותו לסועדים הישראלים. מקסיקנה משדרת לחובבי המזון המקסיקני לא רק מראה מיוחד של המסעדה ולא רק אפשרויות אלכוהול המאפיינות את מקסיקו, אלא כמובן גם את הטעם המיוחד של מדינה מיוחדת במינה. כך, בין מנות אישיות למנות מיקס שמשלבות מספר טעמים ומתאימות לשולחן עמוס סועדים, אפשר לקפוץ רגע למקסיקו גם אם נמצאים בלב תל אביב. 

הזיכיון שיכול לעניין רבים 
יש המון סיבות טובות מדוע כדאי לנהל סניף של מקסיקנה בישראל. הטעם הפיקנטי והמתובל הוא כזה שמדבר לישראלים רבים, והסגנון הנעים והפתוח של האירוח המקסיקני מזכיר גם הוא את החמימות הישראלית. לכן אפשר להבין את אלו שיש להם חוש עסקי מפותח ורוצים להיות בעלי סניף של מסעדה מקסיקנית מוכרת לאחר שיקבלו לידיהם זיכיון. זיכיון כזה הוא בעל ערך בזכות כך שהוא מקדם מאוד את הרצון של רבים להיות בעלי מסעדה שיש לה פוטנציאלי עצום להצלחה. 

תמיכה וסיוע בתהליך נוח ומוצלח
פוטנציאל הוא דבר חשוב, אך צריך להתנהל נכון כשמדובר על בקשת זיכיון אם רוצים להפוך את הפוטנציאל לרווח כספי בעת ניהול המסעדה. מומחה לענייני זכיינות הוא זה שיכול להציע את שירותיו בצורה מקצועית והוגנת לכל מי שרוצה להיות בעל סניף של מסעדת מקסיקנה בישראל. המומחיות של איש עסקים המכיר היטב את השוק ויודע כיצד לנווט בין שלל המרכיבים של זכיינות מוצלחת, יכולה להפוך כל יזם רציני לכזה שמצליח עם מסעדה איכותית המציגה טעם מרתק לכל מי שמחפש חוויה קולינארית אמיתית.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 רגילה\מלאה  32%  40-60 מ"ר  4%  רחובות ראשיים / מרכזיים מסחריים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 1%  כולל ציוד : 250,000-400,000 ש"ח  ללא    אין
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 135,000  משתנה