• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

מסעדת קינג ג'ורג'

תמורה מלאה לכל מנה
אנו הישראלים רגישים מאוד לגבי המחיר שאנו משלמים על מנה בכל מסעדה, בית קפה, דוכן מזון מהיר וכיו'. מדובר בדבר לגיטימי שמראה כי כל מי שמוציא ממיטב כספו רוצה גם לראות כיצד הוא מקבל תמורה על כך. מסעדת קינג ג'ורג' מראה בקלות רבה כיצד כל אחד יכול להיות בטוח שייהנה בצורה מוחלטת מהמנה שקיבל.  זאת מאחר והמוטו של הרשת הוא להציג מחירים שווי נפש לציבור הרחב כדי שכולם ייהנו לא רק מאווירה אמריקאית מיוחדת אלא גם מאוכל טוב במחיר נוח. 

יתרונות ההתמקדות בטעם האישי של כל לקוח
כל מי שכבר אכל במסעדת קינג ג'ורג' כבר יכול לספר על היתרונות שהיא מציגה לכל אדם רעב שנכנס בשעריה. המגוון האיכותי של מנות טעימות, האפשרות לקבל מנה אישית בהתאם לטעם המועדף, גודלן המרשים של המנות, הטריות של מרכיבי המזון ושל המנות המוגשות, העיצוב החדשני שמרענן את האווירה עבור כל באי המקום, וכמובן המחירים הסבירים בהחלט שיכולים להקל על כל אחד את ההחלטה לאכול בחוץ היום במקום האופציה השגרתית והמשעממת של הבית. 

ההצעה לזכיינות עבור כל שמתעניין
כמו לא מעט רשתות בישראל, גם מסעדת קינג ג'ורג' מציעה לאנשי עסקים ולמי שרוצה לפתוח מסעדה מצליחה משלו, להפוך לזכיין שלה. רעיון הזכיינות מקל על רבים שרוצים כבר מהרגע הראשון לראות כיצד יש להם מקום שמוכר לרבים ומושך אליו לא מעט לקוחות. אך חוסר הידע של רבים בענייני זכיינות יכול למנוע קבלת זיכיון למסעדה איכותית כל כך, ולכן יש להבין זאת כדי לבצע צעד נכון בדרך להתקשרות מוצלחת עם הרשת ולקבל ממנה זיכיון לפתיחת סניף. 

קיימת אפשרות מצוינת להצלחה בקבלת זיכיון 
לא מעט אנשי עסקים פועלים בתחום הזה של זכיינות ומציעים את שירותיהם לכל דורש. לכן חשוב לברור ביניהם ולזהות את מי שיש לו את ההכשרה העסקית המתאימה, את היכולות המקצועיות, את הגישה האישית, את ההיכרות האמיתית עם תחום זה, את הניסיון עם מגוון רחב של עסקים, את הרצון לעמוד על צרכיו של הלקוח שלו ועל האינטרסים שלו, ואת הידע הרב לגבי הדרישות של מזכים כמו מסעדת קינג ג'ורג'. כך יכול כל אדם לראות את עצמו כבעל סיכוי גבוה לקבל זיכיון בצורה מסודרת. 

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 מלאה  35%  200 מ"ר  5%  קניונים מרכזים מסחריים רחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 2%  2500000-3000000 ש"ח  בקניה  בכפוף להסכם שכירות  
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 250,000 ש"ח  3 חודשי שכ"ד ודמי ניהול