• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

מנגו

רשת לא מיוצגת!

זכיינות ישראל לא מייצגת את רשת מנגו בזכיינות לסניפים חדשים.

אם אתם מעוניינים בזכיינות  משתלמת וכדאית באזור שלכם, השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם מגוון הצעות מיוחדות בהתאמה אישית עבורכם!

לא משנה אם אתם שחקן הכדורסל הטוב והמצליח ביותר בישראל, המשכורת שלך עדיין לא תהיה טובה כמו של שחקן מקצועי ב- NBA. הסיבה פשוטה, ה- NBA פונה לשוק העולמי, וברגע שהשוק שלך כל כך גדול, הכל הופך להיות יותר רווחי ויותר מצליח. אותו דבר תקף גם לגבי עסקים שונים. המסעדה שלך יכולה להיות מאוד מצליחה בישראל, אבל היא לא תהיה ענקית באמת עד שלא תהפוך אותה לבינלאומית. לכן, הצטרפות לרשת בינלאומית קיימת, יכולה להיות החלטה מדהימה שהופכת את החיים להרבה יותר קלים.

הכוח של רשת בינלאומית

רשת מנגו (MANGO) מוכרת גם למי שלא מבין יותר מדי באופנה. הרשת נוסדה בשנת 1984 בברצלונה. תוך מספר שנים בלבד, הגיעה רשת האופנה המצליחה לעוד ועוד מדינות מסביב לעולם, עד שהגיעה גם לישראל. עם הזמן התחילו להתרחב גם הקולקציות והאפשרויות, והיום החברה מציעה גם נעליים ואביזרים נלווים. כיום, מנגו מחזיקה ביותר מ- 1,000 סניפים מסביב לעולם, מה שהופך אותה לחברת ענק בקנה מידה עולמי. בישראל, קיימים 26 סניפים לאורך הארץ, והמספר הזה רק עתיד לעלות עם הזמן.

כל מה שצריך כדי להצליח

כשאתם קונים זיכיון של רשת מנגו, אתם מצטרפים לרשת גדולה מאוד ולמעשה מקבלים "גב" חזק מאוד. חשבו על כך שכבר מיום הפתיחה, המותג שבידכם מוכר לקהל יעד עצום. לקוחות יודעים למה לצפות כשהם מגיעים אליכם והחיבור הרגשי אל המותג כבר נוצר בעבורכם. כל פרסומת של מנגו העולמית מפרסם למעשה גם את הסניף שלכם, ואתם זוכים לקבל הדרכה אישית לגבי ניהול הסניף בצורה מוצלחת ויעילה. 

מבטיחים להביא אתכם עד קו הסיום

אם גם אתם רוצים לנהל בעצמכם חנות גדולה ומרשימה של מנגו, אותה תקימו בעצמכם, קניית הזיכיון היא הצעד הבא. כדי להתגבר על כל הטפסים ולעשות את כל ההחלטות הנכונות כבר בניסיון הראשון, פנו אלינו ונעניק לכם ליווי מקצועי מתחילת הדרך ועד סופה.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 תפעולית    500 מ"ר    קניונים מובילים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
       5 שנים  50,000 $
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
   3 חודשי שכ"ד ודמי ניהול  40%