• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

מיסטר קורן

גרעיני התירס שגורמים לישראלים להתמכר
רשת מיסטר קורן מציעה לציבור הישראלי מוצר מעניין ומפתיע- גרעיני תירס בטעם שאי אפשר לשכוח אותו. כל מי שמגיע לאחד מסניפי הרשת מקבל לידיו גביע שבו גרעיני תירס המגיעים עם תוספת לבחירה. נראה כי לא נתקשה להגיד שאכילה של גרעיני תירס בטעמים כמו פרמזן, חמאה, פיקנטי, ברביקיו, או צ'ילי מתוק ועוד, היא דבר שבאמת קשה לשכוח.כל זאת במיוחד כשמדובר על מוצר ללא שמן וללא חומרים משמרים המוכן על ידי אידוי ולא בצורה לא בריאה כלשהי. 

הצלחה עולמית שסוחפת גם אותנו
חשוב להבין עד כמה אכילה כזו של גרעיני תירס היא דבר בריא שתורם לשמירה על אורח חיים מאוזן. בעולם המודרני של היום אנו חושבים פעמיים לפני שאנו מכניסים משהו לפינו מחוץ לבית, ולכן היתרון של מיסטר קורן הוא גדול ומהותי. גרעיני תירס איכותיים שמיובאים בקפדנות הופכים היום להצלחה גדולה בשיווק מנות טעימות שכבר נמכרות בלא מעט מדינות ברחבי עולם כמו רוסיה, טורקיה, דרום אפריקה,סין, פולין, ארצות הברית, בולגריה וארמניה.

הצעה לקבלת זיכיון לרשת
הרעיון המרשים של מיסטר קורן למכור גרעיני תירס טעימים, בריאים ואיכותיים כל כך, הוא זה שמראה עד כמה יש לרשת משיכה רבה לא רק מצדם של לקוחות אלא גם מצדם של יזמים בעלי חוש מפותח לעסקים. יזמים אלו ישמחו לדעת שאין הם צריכים לפתח מוצר כזה בעצמם, אין הם צריכים לייבא גרעינים איכותיים מחו"ל, ואין הם צריכים לגלות את הסוד להצלחת המוצר, אלא פשוט להתנהל בצורה נכונה מול רשת מיסטר קורן בדרך לקבלת זיכיון.

הניסיון שיתרום רבות לכל המתעניין בזכיינות
המתווה של עבודה בזכיינות יוצר קשר מיוחד בין יזם לבין רשת מזכה, ולכן חשוב מאוד להבין את מהות הקשר ואת הדרך הנכונה להתנהל לגביו בין אם מדובר על הגשת בקשה לקבלת זיכיון ובמיוחד כשמדובר על המשך הדרך המשותפת. עבור מי שיודע כיצד לנהל את העניינים נכון מול כל לקוח ומול כל רשת, המשימה פשוטה הרבה יותר, ולכן קבלת שירות ממנו יכולה להוביל את היזם אל המטרה אותה הוא מבקש ואל הקמת סניף חדש של רשת מיסטר קורן בישראל. 


תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
       5%  
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
   כולל דמי זיכיון: 255,000 ש"ח    ללא הגבלה  
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין