• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

מילגה

רשת מילגה היא רשת הפופים הגדולה בישראל, בעלת שאיפות בינלאומיות הנמצאות בתהליכי הגשמה בימים אלה. הרשת הוקמה בשנת 1995 ופיתחה מוניטין מאוד מוצלח סביב המותג יוגי פוף המציע שילוב מיטבי בין טכנולוגיה ומילוי ייחודי המעניק נוחות יוצאת דופן. הרשת מציעה שורה של קטגוריות מוצר החל במוצרי נוחות לגינה, דרך מוצרים לאם ולתינוק, וכלה בפינות ישיבה בעיצוב אישי, אוהלי הצללה לאירועים ועוד. התפתחות של מילגה על בסיס מודל זכיינות מילגה מבוססת על חזון מובהק של פיתוח מוצרי נוחות חדשים וחדשניים, ייצור כחול לבן באיכות יוצאת דופן ושיווק בפרישה ארצית במודל זכיינות.

היסטוריה של הצלחה
לאורך השנים פיתחה הרשת מודל זכיינות מנצח המציג שורה תחתונה רווחית ואטרקטיבית הן לחנויות הממוקמות בפריים לוקיישן, והן לחנויות בעלות מיקום שהוא אינו המיקום המיטבי עבורן. הצלחת הרשת מבוססת על מוניטין שעובר מפה לאוזן, לקוחות קבועים וממליצים והגעה של לקוחות אל סניפי הרשת באופן יזום, לא משנה היכן ממוקם הסניף. מוצרי הייחודיים של הרשת, חוויית הקנייה והשימוש במוצריה, האווירה שהם משרים והנוחות יוצאת הדופן שהם מספקים, הם אבני הבניין של מודל זכיינות מילגה המעניק הזדמנות מעולה לכל זכיין לצמוח ולהרוויח.

מוניטין בצבע אחר
כזכייני הרשת תוכלו למכור מגוון רחב של מוצרים לבית, לגינה ולמשפחה, כולם מבוססים על שני קונספטים מרכזיים המלווים את סל מוצרי החברה כחוט השני: נוחות ועיצוב. כל מוצרי החברה מבוססים על טכנולוגיה ייחודית המעניקה רמת נוחות יוצאת דופן של מוצריה, ועל עיצוב שמח, צבעוני, מגוון ומרענן.

ההזדמנות שלכם להצלחה
גם אתם יכולים להצטרף לרשת המצליחה באמצעות מודל זכיינות מילגה, וכאן אצלנו באתר תוכלו לעשות את הצעדים הראשונים שלכם אל עבר ההצלחה. צרו איתנו קשר לקביעת פגישת היכרות, ואנו נוכל לחבר אתכם עם נציגי הרשת בצורה מקצועית וקונסטרוקטיבית, לספק לכם את כל המידע והנתונים הדרושים לכם לקבלת החלטה, ולהעניק לכם את כל הליווי והתמיכה הנדרשים לאורך כל התהליך על מנת להבטיח שתעלו על נתיב ההצלחה, ותנצלו את כל היכולות המתקדמות והמקצועיות שאנו מציעים לכם בתוך עולם הזכיינות.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
         
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
         
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין