• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

מיכל נגרין

הסטודיו של מיכל נגרין נוסד בשנת 1988 ונקרא על שמה של המייסדת. מיכל נגרין הינה מעצבת אשר מכינה את כל העיצובים שלה בעבודת יד, ועיצוביה יוצרים סגנון ייחודי המתאים למגוון רחב של נשים, סגנון של תכשיטים, מוצרי אופנה ומוצרי עיצוב לבית בסגנון וינטג' רומנטי אשר הפכו לאהובים מאוד בשוק הישראלי, ובמקומות רבים נוספים בכל רחבי העולם.

בנובמבר של שנת 2014 מיכל נגרין אף זכתה בפרס יצואנית השנה באופנה בטקס פרסי האופנה.

להקים את חנות האופנה שתמיד חלמתם עליה!

אם יש לכם חלום על חנות אופנה מצליחה ומיוחדת, חנות בסגנון ייחודי שלא ניתן למצוא בכל מקום, וחנות אשר תמשוך קהל רב של לקוחות איכותיים בכל יום, הקמה של חנות מרשת מיכל נגרים יכולה להיות הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

בימים אלו חברת מיכל נגרין נמצאת בגיוס של זכיינים ומציעה לכם הזדמנות של פעם בחיים להצטרף אל ההצלחה של הרשת ולהקים חנות משלכם בתחום האופנה אשר תהפוך את החלום שלכם למציאות ותוביל אתכם אל ההצלחה שתמיד חלמתם עליה.

החברה מעניקה לזכיינים שלה ליווי מלא לאורך כל הדרך ומציעה הדרכה מקצועית בכל שלב כך שתוכלו ללמוד על ניהול נכון של העסק ומקסום של הרווחים ושל ההצלחה שלכם בצורה הטובה ביותר.

רואים איך באמצעות פרסום בגוגל עסקים רבים מצליחים? אז למה אתם מחכים? גם אתם יכולים! השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם!

* אנו מתנצלים מראש אך רק פניות מתאימות תיעננה *

 

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 מלאה    50 מ״ר  אין  קניונים מובילים בלבד
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
   200,000₪  350,000₪  בכפוף להסכם שכירות  
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 100,000₪  3 חודשי שכ״ד ודמי ניהול  43%