• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

מוש מוש טורטיה

חולמים להביא את הטעמים המקסיקנים לעיר המגורים שלכם? בואו להגשים את החלום!

רשת "מוש מוש טורטיה" הינה מזון המציעה חוויה מקסיקנית איכותית שלא תמצאו במקומות אחרים! הרשת מציעה תפריט מגוון ועשיר במיוחד הכולל לא רק טורטיות, אלא מגוון רחב של מאכלים נוספים המושתתים על הטעמים המקסיקנים האהובים ומציעים חוויה קולינרית מיוחדת ואותנטית, כאן בישראל.

הרשת זכתה בתוך זמן קצר להצלחה אדירה! הביקוש הרב לאוכל מקסיקני ולחוויה שונה ממה שמציעות המסעדות המוכרות בארץ, הובילו לתנועה רבה אשר מגיעה אל פתחה של "מוש מוש טורטיה" ולקוחות רבים לא רק שחוזרים שוב ושוב, אלא מעבירים את הבשורה לכל מי שהם מכירים.

חולמים על זכיינות מזון מקסיקני? זו ההזדמנות שלכם!

אם אתם חולמים על מקסיקו בלילות, אוהבים את האוכל המקסיקני ורוצים לפתוח עסק בתחום המזון אשר יציע יתרון תחרותי עצום מול מסעדות אחרות בסביבה שלכם ויאפשר לכם ליהנות מקהל לקוחות אשר הולך ומתרחב מידי יום – מוש מוש טורטיה מציעים לכם הזדמנות שאסור לכם לוותר עליה!

חייגו אלינו כבר עכשיו או השאירו את הפרטים שלכם באתר ואחד מיועצי הזכיינות המקצועיים שלנו יחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים ועם מידע חשוב שיאפשר לכם להיות בטוחים כי זו הדרך הנכונה עבורכם, יאפשר לכם לדעת מה התהליך שאתם עומדים לעבור וכמובן – יכוון אתכם על ההצלחה שתמיד חלמתם עליה!

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 מלאה  30%  60-100 מ'.  5%  רחובות ראשיים ואזורי תעשיה
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 1%  300,000 ש"ח  בקניה    
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 50,000 ש"ח  3 חודשי שכ"ד