• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

מוזס

מוזס מכירים? אם אתם ישראלים הסבירות שאתם מכירים את הרשת מאוד גבוהה וכך גם הסבירות שאתם נהיים רעבים רק מלשמוע את השם! מוזס נולדה בת”א בשנת 2003 ומאז הספיקה להתפתח ל6 סניפים שונים וזאת למרות שעבר רק עשור אחד. ההצלחה של הרשת נובעת מהביקוש הלא מתפשר של הלקוחות שרצו לחוות ממנה איכותית גם במקומות נוספים, כך שכיום ניתן למצוא את מוזס גם בהרצליה, רמת החייל, ראשון לציון ובסינמה סיטי.

תנופה

החדשות הטובות בנוגע למוזס אינן נגמרות אלא רק מתחילות וההתחלה שלהן יכולה להתמקד בך! רשת מוזס מחפשת אחר זכיינים רציניים, איכותיים שמחויבים למטרה וזאת על מנת לחלוק בהצלחה שלהם ולהגיע אל מקומות נוספים בארץ. כך שאם אתם מכירים את האיכות הבלתי מתפשרת של ההמבורגרים במוזס, אוהבים את הקונספט, מאמינים בהצלחה ומחפשים להיות בעלי מותג מצליח שכזה, אין למה להתמהמה, אלא להרים את הכפפה ולהתחיל לברר פרטים נוספים.

לרכב על הגל

אז במקום לבזבז זמן על תהיות של איך ואיפה, אתם מוזמנים בלחיצת כפתור לחבור את נציג חברת מוזס. אתר זה עוזר להגיע את אנשי הקשר אשר בקיאים במידע הנרחב בנושא ועל כן עליכם רק לנצל פלטפורמה זו ולחבור אליהם. כעבור מספר דקות כבר תזכו להחזיק במידע חשוב, לעשות סדר בשאלות הרבות, להציץ על נתוני ההצלחה של הזכיינים הקיימים ולהתחיל לפנטז על השלב בו יש לכם מקום משלכם, יש לכם המבוגרים איכותיים במגרש הביתי ואתם זוכים להרוויח מהמכונה המשומנת שאחרים עמלו עליה רבות לפניכם.

מהרו והרוויחו

זיכיון מוזס דורש תהליך של הקמת המסעדה, בקיאות בסטנדרטים של הרשת, גיוס עובדים מסורים, הדרכה מקצועית של מגוון אנשי הצוות וכדומה. כל אלו משימות שרשת מוזס תומכת ומייעצת לגביהן כך שיש לזכור שאתם לא לבד, יש לכם גוף יציב מאחוריכם ואתם בדרך להקמת סניף מצליח שמחזיק בשם שכבר ממותג, עם לקוחות שרק מחכים לכם ועם כתובת אמינה למתן מענה על כל שאלה וצורך. אז למה אתם מחכים? פנו עוד היום ותצאו מחוזקים ומרווחים.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
         
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
         
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין