• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

מאקי סושי בר

רשת לא מיוצגת!

זכיינות ישראל לא מייצגת את רשת מאקי סושי בר בזכיינות לסניפים חדשים.

אם אתם מעוניינים בזכיינות  משתלמת וכדאית באזור שלכם, השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם מגוון הצעות מיוחדות בהתאמה אישית עבורכם!

רשת של אוכל יפני אותנטי
את הסניף הראשון של מאקי סושי בר מכירים תושבי חיפה כבר משנת 2011. הסניף ממוקם בקניון חיפה ומציג שילוב מרתק ואותנטי של אוכל טוב עם עסקים. למאקי סושי בר יש שני אנשים איכותיים שמנהלים את העניינים ודואגים לקדם את החוויה הקולינארית שלהם קדימה במלוא הכוח. שף מוכשר שמכיר את רזי המטבח האסייתי ואיש עסקים שידוע כיצד להציב מטרות עסקיות ולעמוד בהן, הופכים את הסושייה הזו למקום שרבים שמחים לאכול בו בשעות השונות של היום. 

יתרונות שמרכיבים הזדמנות עסקית
לא קשה לזהות את ההזדמנות העסקית שמציע מאקי סושי בר. מי שאוהב את התחום ורוצה לראות את עצמו כבעל מסעדה אותנטית מרגשת ומצליחה, ישמח לדעת שמדובר במקום המציג תפריט רחב כדי לממש את פוטנציאל הרעב, אם נקרא לזה כך, של כל מי שעובר בסמוך. מאז הסניף הראשון של מאקי, מתחילים להיפתח עוד סניפים שמפנקים בטעם המיוחד שלהם את תושבי האזור בו הם ממוקמים, והדבר מגדיל את הסיכוי להיות חלק מרשת איכותית שצומחת בצורה מרשימה. 

אופיו של הזיכיון בארץ
זכיינות היא שיטה מיוחדת שנולדה לפני לא מעט שנים. שיטה זו מתאימה בלא מעט מקומות ברחבי העולם, וגם בישראל היא זוכה להתייחסות רצינית מצדם של אנשי עסקים ויזמים רבים. זאת מאחר וכך אפשר להתקשר עם מותג מצליח וליהנות מרוח גבית חשובה מאוד בדרך להצלחה פיננסית מרשימה. עבור מי שרוצה להיות חלק מההצלחה של מאקי סושי בר, הרי שזכיינות היא שיטה שיכולה להתאים לו מאוד כדי להיכנס מיד לעניינים ולהתחיל לארח לקוחות רבים. 

אין צורך לעשות את המהלך לבד
עבור רבים כדאי לציין שהליכה למהלך של קבלת זיכיון לרשת מאקי סושי בר בצורה עצמאית היא לא דבר חכם כל כך, אם בכלל. זאת מאחר וגם ידע רב בתחום העסקי אינו מספיק להתנהלות ממוקדת ונכונה מול גוף מזכה בכל סדר גודל שהוא. תמיכה מקצועית של מי שמתמחה בענייני זכיינות ומכיר היטב רשתות רבות (ביניהן גם מאקי, כמובן), היא דבר ישכול לתרום רבות למהלך מוצלח שבסיומו יכול היזם להתחיל לנהל את הסניף שלו עם הפנים קדימה להצלחה המיוחלת. 

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 מלאה  27%    5%  קניונים / רחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 ללא  250,000 ש"ח      
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 75,000 ש"ח