• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

לחם ארז

מעדניית בוטיק שקשה לסרב לה
אופנת המעדניות הפכה לטרנד רציני שמביא מאות אלפי ישראלים לבקר במקום שיכול להציע להם מעדנים אותם אפשר לקחת הביתה ולהתענג עליהם בסופי השבוע ובמהלך השבוע. בשנת 1996 הוקמה לחם ארז כמקום שמציע ללקוחות רעיון קולינארי שביסוסו מגיע ממעדניות הבוטיק. בזכות איכות התוצרת ובזכות הקפדה על עבודת יד אותנטית, נהנה כל מי שמגיע ללחם ארז ממוצרים מעודנים בעלי טעם מרשים שיש לו נכוחות בכל פה. כך הפכה לחם ארז לרשת בעלת ייחוד משלה.

המגוון שתואם את החיך הישראלי
חשוב להדגיש עד כמה מעדניות בכל מקום בעולם הן בעלות אופי שונה. זאת מאחר ולכל ציבור בכל מדינה יש את הצרכים שלו ואת ההעדפות שהוא מציג כשהוא בא לקנות לחמים, סלטים וכיו'. רשת לחם ארז דואגת להקפיד על הצעת מגוון שתואם לחיך הישראלי, והיא עושה זאת בחוכמה רבה תוך הצגת מבחר מעניין של רטבים, ממרחים, גבינות, דגים, קפה, מאפים ועוד. גם ארוחות גורמה מחכות לאלו שרוצים לשדרג עוד יותר את החוויה הקולינארית של לחם ארז.

זכיינות שמיועדת לאנשי עסקים בארץ
אחת האפשרויות להפוך לבעלי מעדנייה איכותית כל כך היא על ידי זכיינות. רשת לחם ארז המצליחה והמשגשגת מאפשרת גם היא לאנשים רציניים להיות חלק מההצלחה העסקית בתור זכיינים. בהתאם למיקומים שונים ברחבי הארץ ולעמידה בתנאי הזכיינות, יכול איש עסקים רציני להיות זה שיזכה להפוך לבעל סניף נאה ומרשים של לחם ארז. כמובן שיש להכיר במדויק את דרך ההתנהלות עד לקבלת הזיכיון של רשת איכותית כל כך בישראל. 

קבלת כל המידע הנדרש בניסיון לקבל זיכיון
ברגע שמבינים מה בדיוק דורשת לחם ארז מאלו שמתעניינים בזיכיון שלה, וברגע שיודעים איך לנהל את דרך העבודה מול הרשת כדי לקבל את הזיכיון במהרה, נמנעים מתהליך שלילי שיכול לפגוע ביזם הישראלי. פנייה לאיש עסקים שמכיר היטב את הרשת ואת צורת ההתנהלות מולה היא כזו שתמחיש עד כמה מדובר לא רק באדם שחוקי הזכיינות נהירים לו במלואם, אלא במי שיודע כיצד לכוון את הנעזרים בו לקראת מימוש החלום להיות בעלים של סניף רשת לחם ארז במקום המתאים להם. 

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
         
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
         
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין