• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

להיט בראש

רשת לא מיוצגת!

זכיינות ישראל לא מייצגת את רשת להיט בראש בזכיינות לסניפים חדשים.

אם אתם מעוניינים בזכיינות  משתלמת וכדאית באזור שלכם, השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם מגוון הצעות מיוחדות בהתאמה אישית עבורכם!

רשת חנויות להיט בראש הינה רשת חנויות המייבאת ומשווקת מתנות ומשחקים מאז הקמתה בשנת 1987 ע"י אלי אוחיון. לאור הצלחת הסניף הראשון בעפולה, הרשת התפתחה ומונה כיום כ-12 סניפים הפרוסים ברחבי המדינה. המגוון העשיר והאיכותי של המוצרים, מושכים קהל לקוחות רחב ומגוון. ניתן לרכוש בחנויות להיט בראש, משחקים וצעצועים גם לתינוקות בני יומם, ברכות ליום הולדת, מתנות וצעצועים, כלי כתיבה, ציוד משרדי ועוד. חלק מהמוצרים הנמכרים ברשת מיובא ע"י הרשת.

מהי הכדאיות בזכיינות ברשת להיט בראש

יזמים, בעלי עסקים או אנשים המעוניינים לפתוח עסק מצליח, מחפשים אפיקי השקעה בטוחים. הכדאיות בהשקעה בזכיינות בלהיט בראש, היא מעל הכל, כדאית. הרשת זוכה לפופולאריות רבה, בשל מגוון המוצרים והקהל המגוון המגיע לחנויותיה. צעצועים, מתנות וציוד משרדי הינם מוצרי צריכה שהקהל שלו תמיד קיים ואם הוא מרוצה, הוא גם קהל נאמן. אדם המשקיע את מיטב כספו ברכישת זכיינות בלהיט בראש, אינו מסכן את כספו, ואף זוכה לראות רווחים לאחר זמן קצר אחרי פתיחת העסק.

מה מסתתר מאחורי הצלחת הרשת

מספר גורמים אחרים להצלחה המסחרית והפופולאריות של רשת חנויות להיט בראש בקרב ציבור הצרכנים בישראל. המגוון העשיר של המוצרים המוצעים למכירה בחנויות, עיצוב החנות, כשחלק מהסחורה ממוקמת בגובה העיניים של "הצרכנים" הצעירים. לצד המגוון העשיר ועיצוב החנות, הרשת מחזיקה בסטנדרטים גבוהים של שירות ומציעה את מוצריה במחירים הוגנים ואטרקטיביים. במשך השנים, להיט בראש בונה את עצמה כרשת חנויות המושכת אליה קהל מגוון, אך גם זכיינים המעוניינים  לקחת חלק בהצלחתה של הרשת.

זכיינות בלהיט בראש כולל ליווי אישי

זכיינות ברשת להיט בראש, הינה הזדמנות נדירה עבור כל מי שחולם לפתוח עסק עצמאי. רכישת זיכיון ללהיט בראש, מאפשרת לזכיין לפתוח חנות מצליחה בתחום המתנות, ערכות לבית הספר, צעצועים ועוד. חברת זכיינות לישראל מעניקה לזכיין ברשת להיט בראש, לליווי אישי הניתן ע"י אנשי עסקים מנוסים בעלי וותק רב בנושא. זכיינות בישראל בוחרת מסלולי הקמה מתאימים עבור יזמים בעלי אופי ואישיות שונים.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 תפעולית    100-150מ"ר    קניונים מרכזים מסחריים ורחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
   150,000 ש"ח  בבעלות החברה    100,000 ש"ח
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 80,000 ש"ח  3 חודשי שכ"ד ודמי ניהול  45%