• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

לה גופרה

התענוג המפנק שמחכה לטועמים
לעתים, במהלך יום עמוס במשימות רבות וממושכות כל מה שאנו רוצים זה פסק זמן שבו נוכל להכניס משהו לפה מבלי שהדבר יעורר אצלנו נקיפות מצפון כלשהן. הגלידות של לה גופרה מציעות פינוק אמיתי כדי שכל אחד יוכל להתמסר אליהן בלי כל דאגה מיותרת. הגלידות מבוססות על שמנת שמיוצרת מחומרי גלם מעולים ויש בהן רק סוכר שמקורו מהפרי עצמו. יחד עם אפשרות ליהנות מגלידות ללא אחוזי שומן כלל ומיוגורטים מובחרים ברמה של שלמות, מדובר בפינוק שאף אחד לא ירצה לוותר עליו. 

כשמדובר בטעם בלתי נשכח נהנים מלקוחות רבים
לה גופרה מציעה מבחר טעים מאוד של מוצרים עבור כל מי שרוצה להתענג על טעם מצוין באמת. כך למשל, הוופל הבלגי הפריך והמשגע של הרשת מוצע למגיעים ללה גופרה עם מגוון של שוקולדים איכותיים. התוצאה היא טעם בלתי נשכח שממשיך למשוך לקוחות רבים שמעצימים עוד יותר את הצלחתה של הרשת. גם תהליך ההכנה הביתי, הפתעות טעימות שמחכות ללקוחות, וכמובן גם קרפ צרפתי שכולו חומרי איכות משובחים, מייחדים את הרשת ומאפיינים את הצלחתה. 

האלמנטים שמרכיבים זכיינות בישראל
בישראל של היום אנו כבר יכולים לראות כיצד רבים הם אלו שמעוניינים להתקשר עסקית עם רשת גדולה בצורה של זכיינות. מודל זה שהגיע ממדינות גדולות כמו ארה"ב, מוכיח את עצמו בכל פעם מחדש אם עושים את שיעורי הבית ומבינים בדיוק מה דורשת הרשת וכיצד יש להיכנס לתהליך כזה. יש אלמנטים שונים שמאפיינים זכיינות אל מול רשת לה גופרה, כמו אל מול רשתות אחרות בארץ, ולכן חשוב מאוד לדעת שמדובר בכניסה לתהליך ששונה משותפות ומאופיין ביחסי גומלין מיוחדים. 

היכולת להצליח לקבל זיכיון הוגן ורווחי
על מנת להבין את השוני בין שותפות לזכיינות בצורה מדויקת, ועל מנת להכיר את כל האלמנטים החשובים שהופכים זכיינות למהלך מוצלח באמת, חשוב מאוד להיעזר במי שיש לו ידע, הכשרה, ניסיון ויכולות בתחום זה. כך אפשר לעמוד בהצלחה מול הגורם המזכה (שהינו בדרך כלל גדול ומוכן מקצועית לעבודה מול כל יזם מתחיל), ולהרגיש שמדובר בתהליך שהסדר שלו מכריע והניהול האיכותי שלו תורם רבות ליכולת של היזם ואיש העסקים לזכות בזיכיון שבו הוא מעוניין. 

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
       3.5%  
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 הפרטים ינתנו בפגישה  350,000-650,000 ש"ח    כפוף להסכם השכירות של הנכס  
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 80,000