• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

כותון

הרבה רשתות מנסות "לפתות" אליהם לקוחות עם הבטחה לתחושה ביתית, לאינטימיות או ליחס אישי. זה נכון במסעדות שמציעות אווירה מסוימת, או למקומות בילוי שמבטיחים שתרגישו כמו בבית. דווקא בתחום האופנה, שמתעסק במה שאנחנו לובשים במשך כל היום ובאיך שאנחנו נראים, ההבטחות הן שונות. מבטיחים עיצוב ואיכות יוצאת דופן ושימת לב לפרטים, אבל לא ייחוד או יחס אישי כלשהו. התוצאה דומה – אלפי בגדים שנראים דומים, ותחושה שהכל יצא מאותו מפעל, איפשהו מעבר לים. 

הייחודיות של כותון

חברת כותון (Cotton) הישראלית, זיהתה את הבעיה הזו ואת הפוטנציאל הגלום בה. בשנת 1992 נוסדה החברה על ידי ארז מעודד וגלית ברוידא כדי ליצור בגדים עבור האישה הישראלית, שיעוצבו תוך שימת לב למגע אישי, לייחודיות הבגדים ולהקפדה יוצאת דופן על דקויות ודיוקים. בסניפי כותון הרבים ניתן למצוא קולקציות מעניינות שמשלבות טקסטורות לא מוכרות, גזרות מחמיאות ובדים לא קונבנציונליים שמשלבים בין נוחות, מראה ועמידות. אלו המרכיבים שהפכו את כותון לשחקנית מרכזית בשוק האופנה הישראלי.

החלטה נבונה

בזכות המחשבה הייחודית, ופנייה אישית לנשים שמחפשות בגדים בעיצוב שונה מהקו הטרנדי והמזוהה של הרשתות הגדולות, הרוויחה לעצמה כותון קהל לקוחות קבוע ונלהב. מאז הקמתה ועד היום, הקימה הרשת 17 סניפים, הממוקמים בקניונים ומיקומים מרכזיים בארץ. עכשיו, מתרחבת החברה אפילו יותר ואתם יכולים להיות אלו שיובילו את סניפיה החדשים קדימה. על ידי רכישת זיכיון, אתם הופכים להיות המנהלים של סניף עצמאי של כותון, אותו תקימו ותנהלו באופן שוטף.

עושים את זה כמו שצריך

רכישת זיכיון היא צעד גדול, שיכול לשנות לכם את החיים ולהכניס אתכם מיד למסלול המהיר להצלחה עסקית בתחום שמלהיב אתכם. לצד זאת, מדובר בהשקעה כספית ואישית גדולה מאוד, וחשוב לעשות אותה כמו שצריך. פנו אלינו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי, כל הדרך משלב ההתעניינות הראשונית ועד פתיחת הדלתות ביום העסקים הראשון שלכם.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 זכיינות תפעולית    50 מ"ר  אין  קניונים / רחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 3%  150,000 ש"ח  ע"ח החברה  ללא הגבלה  50,000 ש"ח
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 100,000 ש"ח  3 חודשי שכ"ד  45%