• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

טוונטי פור סבן

עסקים צעירים רבים, בין אם בתחום האוכל, האופנה או אפילו ההיי-טק, נסגרים תוך שנה ולפעמים פחות מיום הקמתם. הסיבות יכולות להיות רבות: מחסור במקורות מימון, תכנית עסקית לא נכונה, בעיות לא צפויות שהתעוררו במהלך הדרך וגרמו להפסדים, או פשוט לקוחות שלא מגיעים. לכן תמיד מומלץ לעסקים קטנים לנסות ולמצוא נישה מצומצמת שבה יוכלו להתחרות בשוק המקומי. להתחיל בקטן, להתבסס ורק אז לצמוח. בגלל זה רכישת זיכיון היא רעיון כל כך מושך – אפשר לדלג ישר לקטע של ניהול סניף גדול מאוד ומצליח.

יתרון ביתי

יש מקרים יוצאי דופן, לעומת זאת, שמאפשרים לעסק חדש להתחיל ברגל ימין ולקפוץ מיד לפתיחת חנות גדולה עם היצע רחב. זה היה המקרה של חברת טוונטי פור סבן הצעירה, שהוקמה בשנת 2007, החברה הוקמה על ידי הבעלים של רשת האופנה המצליחה רנואר. ההבנה וההיכרות ארוכת השנים עם שוק האופנה הישראלי, איפשר לבעלי החברה לפתוח חנות ייעודית לבגדי נשים, שמציעה מגוון רחב של קולקציות בגדים ואקססוריז, ולהשתמש בכוח של רנואר כדי ליצור פרסום רב ולהגדיל ברגע את מעגל הלקוחות של החברה. 

בחירה נכונה

טוונטי פור סבן היא למעשה השלוחה הצעירה יותר של רנואר. היא מציעה קולקציות קטנות יחסית, שמתחלפות על בסיס קבוע ומציעות רק את הדברים החדשים והטרנדיים ביותר. חנויות הרשת מציעות בגדים לפי אירוע ולפי זמן ביום (בגדי בוקר, צהריים וערב), ואביזרים משלימים לכל מצב. מאז הקמתה ועד היום, הצליחה הרשת להגיע ליותר מ- 30 מקומות בארץ עם סניפיה. כרגע, טוונטי פור סבן מחפשת זכיינים שיפעילו את סניפי הרשת החדשים שעתידים לקום.

הדרך לזיכיון מתחילה אצלנו

כשאתם רוכשים זיכיון מרשת טוונטי פור סבן, אתם הופכים להיות חלק מהרשת, חלק מהחברה. תקבלו הדרכה והכשרה מתאימה שתעזור לכם לנהל סניף מצליח, לקבל ניסיון רב ולהפוך את הסניף שלכם לרווחי מאוד, בדיוק כמו שאר הסניפים. פנו אלינו לפרטים נוספים.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 תפעולית    100    קניונים / רחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
   700,000      
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 200,000    40%