• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

טבע נאות

תמיד יהיה הבדל גדול, בעיקר ברמה התפישתית, בין מותג ישראלי לבין מותג בינלאומי. חברה גדולה ובינלאומית משדרת הצלחה, כוח ותמיכה שעליהם אנחנו נהנים לסמוך. הם מקלים עלינו לקנות מהחברה ומשאירים אותנו עם ראש שקט. גודל של חברה בינלאומית גם אומר לנו שהם הרוויחו ביושר את ההצלחה, ולכן כנראה שגם אנחנו יכולים לסמוך עליהם ולקנות מהמוצרים שלהם. מעט מאוד חברות ישראליות הצליחו להגיע למעמד הזה, אבלו אלו שכן – נהנות בדיוק מאותן יתרונות של חברות גדולות שאנחנו מכירים מחו"ל.

סוד ההצלחה

דוגמה בולטת לחברה ישראלית שהצליחה לפרוץ בחו"ל ולהפוך לחברת ענק בינלאומית, היא חברת טבע נאות. לכולם ברור שטבע נאות תפסה חזק בישראל, ואין כמעט אף אחד שלא מחזיק בלפחות זוג אחד או שניים של סנדלים או נעליים של החברה. אבל גם בחו"ל, הנוסחה הייחודית של נוחות בלתי מתפשרת, איכות בנייה ומראה הצליחה לתפוס את הקונים. מאז שנוסדה בשנת 1942 בקיבוץ נאות מרדכי, הצליחה להגיע חברת טבע נאות ליותר מ- 6,000 נקודות מכירה שונות מסביב לעולם. 

פרסום ברמה עולמית

כל מי שנעל נעליים של טבע נאות, יודע שהסוד האמתי של החברה טמון בנוחות המדהימה של הנעליים. גם בהוליווד התלהבו מהמוצר הישראלי, שכל צוות הסרט המצליח "משחקי הרעב" זכה לקבל נעליים של טבע נאות, והחברה הוכרזה כספקית הנעליים הרשמית של הסרט. הידיעה הזו רק הוסיפה לפרסום הגדול של טבע נאות מסביב לעולם. כשמאחוריה כוח פרסומי ותדמיתי כזה, חברת טבע נאות רק ממשיכה להתרחב ולהתחזק בתוך ישראל. עכשיו, היא פותחת את שעריה לזכיינים חדשים, שמעוניינים להוביל את סניפיה.

דואגים לכל מה שאתם צריכים

רוצים לעמוד בראש סניף מצליח של טבע נאות ולמכור את המוצר שזכה להצלחה עולמית? הצעד הראשון הוא להתקשר אלינו. אנחנו כבר נדאג לכל מה שאתם צריכים, ממידע מקיף ומעמיק על העסקה שבפניכם ועד התנהלות מול הרשת. התקשרו היום לקבלת פרטים נוספים.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
         
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
         
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין