• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

חומוס בריבוע

מוניטין הוא שם המשחק בכל דבר ובתחום המזון זה נכון במיוחד. קל להרוס מוניטין איכותי אך קשה מאד לבנות מוניטין של איכות. הפיכת מוצר למותג בתחום המזון מבטיחה נהירה של לקוחות בכל מקום שבו יקום סניף חדש של אותו גוף, ובשיטת הזכיינות מדובר על כניסה בטוחה לעולם העסקים. זכיינות חומוס בריבוע למשל היא דוגמה לעסק שכל יזם צעיר ומתחיל יוכל להשתלב דרכו בעולם העסקים. מדובר בגוף עסקי ותיק ומוכר, עם מוניטין של איכות שהוא שם דבר בתחום המזון והחומוס.

חומוס- מי לא אוהב?
עובדה זו היא יתרון בולט עבור כל מי שנכנס להליך זכיינות מול חומוס בריבוע. עם זאת, חשוב לזכור כי הזכיינות היא מודל ייחודי שבו מתקיים קשר בלתי מאוזן בין יזם צעיר בראשית דרכו ובין גוף גדול ומבוסס שבקי בעול העסקים. האינטרסים לא תמיד משותפים, ולכם על הזכיין להבטיח כי לצדו עומד גוף שמלווה ודואג לאינטרסים העסקיים שלו. גוף כזה שמעניק ליווי מקצועי, פיננסי ומשפטי הוא המפתח להצלחה בצעדיו הראשונים של היזם המתחיל. 

מודל זכיינות
מודל הזכיינות הוא כאמור מודל מיוחד. על פי המודל זכיינות חומוס בריבוע מציעה מסעדה שבה נמכרים החומוס האיכותי של חומוס בריבוע, כאשר היזם מנהל את העסק בכוחות עצמו. הוא נהנה מהמוניטין של המקום ופועל על פי אמות המידה המקובלות ברשת עצמה, כאשר הוא מחויב לשמור על האיכות ועל רף השירות שמציעה הרשת. בזכיינות חומוס בריבוע אם כן ייהנה היזם מהעובדה שהוא מוכר מוצר איכותי ובעל ביקוש בשוק, כאשר הוא נדרש לנהל את העסק בכוחות עצמו.

ליווי צמוד
עם ליווי צמוד מראשית התהליך שכולל תכנון האסטרטגיים, פיתוח עסקי ומתן כלים להתמודדות עם אתגרים שעומדים בפני יזם צעיר, מבטיחה זכיינות חומוס בריבוע כניסה נעימה וקלה לעולם העסקים ולתחום המזון בפרט. אם גם אתם רוצים להשתלב בתחום המזון כיזמים צעירים והאהבה לחומוס היא בנפשכם, צרו קשר לקבלת מידע נוסף על התהליך. 
 

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 תפעולית        רחובות ראשיים / קניונים / מרכזי קניות
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
         
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין