• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

הפנינג

הפנינג היא רשת חנויות המובילה בשוק המתנות הישראלי, הוקמה בשנת 1987 ועברה תהליך מואץ של התפתחות לכדי 44 חנויות הפרושות במרכזי קניות ואתרי קניות מרכזיים בכל רחבי הארץ מדרום ועד צפון. רשת הפנינג מציעה מגוון רחב של מתנות וחפצי נוי לילדים ולבית בכלל לרבות בובות, צעצועים, מתנות מכל הסוגים, כרטיסי ברכה, מוצרי נייר וקרטון, כלי כתיבה וקישוט, גאדג'טים אלקטרוניים ועוד מגוון רחב של מוצרים צבעוניים ומשעשעים כאחד.

התרחבות ותמיכה לכל אורך הדרך
את חנויות הרשת תוכלו למצוא בקניונים הגדולים ביותר בכל עיר לרבות קניוני עזריאלי וקניוני עופר, וכן במרכזים מסחריים שכונתיים, מרכזי קניות עירוניים ומרכזי ערים. התרחבותה של רשת הפנינג מבוססת על מודל זכיינות הפנינג במסגרתה מעניקה הרשת לזכיין את הזכות להקים חנות ולעשות שימוש במותג ובסל המוצרים העשיר והמגוון שהיא מציעה. ואכן, רשת הפנינג מספקת תמיכה משמעותית לזכייניה, הן ברמה העסקית ובחירת המיקום הטוב ביותר, הן מבחינת המלאי ומגוון הפריטים הנמכרים, והן מבחינת השיווק, שם המותג, החומרים השיווקיים והפרסומיים ועוד.

סל מוצרים רחב ומתרחב
רשת הפנינג אינה מגבילה את עצמה לקטגוריית מוצר אחת ויחידה, ומאפשרת הרחבת סל ההיצע של כל סניף בהתאם לרוח הזמן. במסגרת זו, בחנויות הפנינג השונות ניתן למצוא גאדג'טים אלקטרוניים ומוצרי מיחשוב היקפיים, לצד בובות, משחקי הרכבה, צעצועים ועוד. כמו כן, מקפידה הרשת להציע צעצועים אטרקטיביים ומובילים, החל מפריטים קטנים וזולים, ועד בובות וצעצועי ענק, צעצועים חשמליים ועוד.

ההזדמנות שלכם להפנינג
רשת הפנינג אמנם נחשבת לאחת הרשתות הגדולות בישראל, אך שעריה אינם סגורים כלל וכלל, וגם אתם תוכלו להצטרף לשורות הרשת כסניף מן המניין בכל מיקום שבו מציעה הרשת את ההזדמנות של זכיינות הפנינג, ושעולה בקנה אחד עם המיקום המועדף עליכם. אצלנו באתר תוכלו ליצור את הקשר הראשוני עם נציגי הפנינג, לקבל את התמיכה וההדרכה הנדרשות לכם לקראת המהלך בשלבים הראשונים שלו, ולהזניק תהליך של בניית סניף חדש במסגרת זכיינות הפנינג, סניף שאותו תוכלו להפוך לעסק המצליח שלכם, בדיוק כמו כל אחד מ 44 סניפיה המצליחים של הרשת בכל רחבי ישראל.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 תפעולית    60-80 מ"ר  אין  קניונים ורחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
   200,000 ש"ח  בעלות החברה  בכפוף להסכם שכירות  70,000 ש"ח
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 100,000ש"ח  3 חודשי שכ"ד  50%