• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

הענק הירוק

רשת החנויות הענק הירוק נמצאות היום במגמת גדילה. מאז שהוקם הסניף הראשון בנתניה, ע"י הבעלים יניב אבידן, הרשת הולכת וצוברת פופולאריות בקרב הציבור הרחב. יניב אבידן הביא איתו את הניסיון שהוא צבר כמנכ"ל הרשת המתחרה, להיט בראש. את ניסיונו הרב הוא תרגם להפיכת רשת הענק הירוק לרשת מובילה בתחום של שיווק ומכירה של צעצועים. ששת סניפי הרשת ממוקמים בערים כמו ראשון לציון, אור יהודה, נתניה ועוד.

מבחר מגוון לצד מחירים זולים

בין הגורמים החשובים האחראים להצלחת הרשת, נציין את המבחר העצום של צעצועים והמוצרים המגוונים, וכמובן, המחירים הזולים הנדרשים עבורם. בין היתר, ניתן למצוא בחנויות הרשת, אביזרים ותיקים לביה"ס, אביזרי לבוש, מתנות, צעצועים על שלט רחוק, צעצועים לגיל הרך, ריהוט לחדרי ילדים, משחקי קופסא, לוח ושולחן, משחקי יצירה, בובות ועוד. כפי שניתן לראות, מבחר עצום ומגוון עשיר של מוצרים, לצד מחירים זולים, מהווים שילוב מנצח עבור כל מי שמחזיק בזכיינות בחנויות הרשת.

מהם היתרונות של זכיינות של חנות ברשת הענק הירוק

רכישת זכיינות ברשת החנויות הענק הירוק הינה הזדמנות מצוינת להצטרף למיזם עסקי מצליח. הרשת מחפשת יזמים נמרצים וחרוצים המעוניינים להצטרף לרשת הצעירה והמצליחה בעלת מוניטין של מוצרים איכותיים ושירות מעולה. הכדאיות של רכישת זכיינות טמונה במיעוט הסניפים הקיימים היום, בעניין שהרשת מעוררת בציבור, ובביקוש הרב שיש למוצריה בקרב ציבור לקוחות המעוניין לרכוש מוצרים איכותיים במחירים זולים.

כיצד בודקים את הכדאיות של עסקת רכישת זיכיון של עסק

לא כולם נולדו יזמים, וגם בעלי עסקים וותיקים, ממולחים ומנוסים, לא נולדו עם כל הקלפים ביד. חברת זכיינות בישראל בוחנת עם הזכיינים את הנושאים המרכזיים בעת שמקימים עסק חדש. למשל, הזדמנויות וסיכונים, זיהוי אתגרים עסקיים, בחינת הטרייד בין האופציות השונות, פיצוח של נתיב אסטרטגי אופטימאלי עבור העסק ועבור היזם. חברת זכיינות בישראל מתאימה את שיטת הקמת העסק לאופיו וסגנונו של היזם. המטרה היא ליצור עבור היזם את הנתיב האידיאלי שיוביל אותו להצלחה בטוחה בדרך שהוא בחר.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 מלאה    100-150 מ"ר  5000 ש"ח  מקומות אסטרטגים ורחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 50%  100,000-150,000 ש"ח  מלאי בבעלות הזכיין    
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 40,000 ש"ח