• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

הכליק

רשת חנויות הכליק מציעה ללקוחותיה פתרונות יצירתיים ומקוריים לבית ולמטבח. הרשת הוקמה בשנת 2008 ונמצאת היום בבעלותו של רוברט וסר. מגוון המוצרים הייחודיים, יוצאי הדופן והחדשניים מושך קהל רחב ומגוון לשלושת סניפי הרשת. הרשת מצטיינת במתן שירות אדיב ומקצועי, בעיצוב ייחודי של חנויותיה, ובאיכות הבלתי מתפשרת של מוצריה. על הדוכנים המעוצבים ניתן למצוא פטנטים וגדג'טים מפתיעים במקוריות וביצירתיות וכמובן, ביעילותם המפתיעה.

חדשנות פלוס איכות שווים הצלחה

בעידן המודרני הציבור צמא לגדג'טים וחידושים בכל התחומים. גדג'טים היא מילת המפתח של יצרנים. גם בתחום של האבזור לבית ולמטבח. יש היום דרישה לחידושים ולגדג'טים שמסוגלים להפוך את העבודה במטבח ליותר יעילה, קלה, מעניינת וכיפית. אנשים רוצים שהמטבח שלהם יהיה גם יעיל, אך גם צבעוני ואיכותי. רשת הכליק מאפשרת ללקוחותיה ליהנות ממוצרים בעיצובים ייחודיים ברמת איכות גבוהה. זכות טיב וחדשנות מוצריה, הרשת זוכה לפופולאריות רבה בקרב ציבור הצרכנים בישראל.

להיות חלק מהצלחה מתהווה

רכישת זכיינות ברשת הכליק זאת הזדמנות מצוינת להיות חלק מארגון המתרחב בקצב מהיר. הביקוש הרב לפטנטים ולגדג'טים לבית ולמטבח צובר תאוצה, אנשים צמאים לכלים מתוחכמים שחוסכים שעות של עבודה מפרכת במטבח. הגידול בביקוש לפטנטים חדשניים מושפע גם בשל ההוזלה הניכרת במחיריהם. יזמים המבקשים להצטרף למהפכה בתחום של אבזור המטבח, מגלים עניין רב ברכישת זכיינות ברשת הכליק, אשר לאחרונה החליטה להרחיב את סניפיה ופונה לקהל לקליטה זכיינים חדשים.

מהם היתרונות של זכיינות ברשת מתפתחת

חברת זכיינות ישראל הינה חברה מובילה בתחום הכשרת אנשי עסקים ויזמים בסקטור העסקי. לאורך שנות פעילותה החברה פיתחה שורה של יכולות מתקדמות המאפשרות להכשיר, להעניק ידע מקצועי ועסקי רב ולסייע בגיבוש אסטרטגיה להקמת עסקים. החברה מעניקה ליווי עסקי מקצועי ליזמים המבקשים להצטרף לתחום העסקי ולמצות כישורים ופוטנציאל העומדים לרשותו. יזמים חרוצים ונמרצים הרואים את עתידם בתחום העסקי מוזמנים להצטרף לקבוצה גדולה של יזמים שכבר הגשימו או עומדים להגשים את חזונם העסקי.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 תפעולית    7-17 מ"ר    דוכנים בקניונים מרכזיים ורחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
   100,000 ש"ח      50,000 ש"ח
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 50,000 ש"ח  3 חודשי שכירות  45%