• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

הוניגמן

אחד הדברים שמחזקים מותג והופכים אותו לנחשק מאוד בעיני הלקוחות, הוא ותק. זה נכון משתי סיבות. הראשונה היא שההנחה אומרת שאם החנות "שרדה" במשך הרבה שנים, כנראה שהייתה רווחית במשך כל הזמן הזה ולכן כנראה שהציעה מוצרים טובים שאנשים אוהבים. ותק תורם מאוד לעצמת המותג גם מכיוון שותק משמעותי פירושו שבוודאי ראיתם את המותג במקומות רבים, במשך תקופה ארוכה והוא כבר התקבע לכם בראש בתור מותג יציב ומוכר. 

הותק עושה את ההבדל

חברת הוניגמן (Honigman) נפתחה לפני לא פחות מ- 68 שנים, והתחילה להרוויח את הותק והמוניטין המקצועי שלה כבר מאז. בתחילה, שימשה החנות הקטנה למכירת בגדי ילדים. עד שנות השבעים, ייצרו חברי משפחת הוניגמן את הבגדים שמכרו בסטודיו קטן מעל החנות רחוב בן יהודה שבתל אביב. רק בתחילת שנות השמונים, התחילה החברה להתרכז בצמיחה והתפשטות, ופתחה סניפים של חנויות המיועדות לבגדי ילדים ונשים בתל אביב ובאזור השרון. 

פונים לכולם

היום, הוניגמן היא אחת מרשתות האופנה החזקות, הגדולות והמוכרות ביותר בישראל. הרשת מחזיקה בכ- 170 סניפים הפרושים לאורך הארץ, ומעסיקה יותר מ- 1,400 עובדים. כיום, המותג פונה לגברים, נשים ולילדים תחת המותג Honigman Kids. הגודל והניסיון הרב של הוניגמן הופכים אותה להשקעה בטוחה ויציבה מאוד עבור בעלי סניפים וזכיינים, וכאן אתם נכנסים. אם תמיד חלמתם להשתלב בשוק האופנה המקומי, זו יכולה להיות ההזדמנות המושלמת עבורכם. הוניגמן מחפשת זכיינים, ואתם יכולים להיות המנהלים הבאים.

הולכים על בטוח – קונים זיכיון

בעולם העסקי הקשה שיש בארץ, להיות זכיין של רשת כמו הוניגמן נחשב "ללכת על בטוח". אתם למעשה מצטרפים כחלק אינטגרלי מהחברה, וזוכים לקבל הכשרה וגיבוי מהרשת, ונהנים מפרסום הרשת, מכוח המותג ומהניסיון הרב שצברו מנהלים רבים אחרים לפניכם. אם אתם יודעים שמקומכם במשרת המנהל, ואתם רוצים לקחת חלק בהצלחה של הוניגמן, פנו אלינו לקבלת ייעוץ ולרכישת הזיכיון.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 תפעולית    70 מ"ר  אין  קניונים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 3%  250,000 ש"ח    ללא הגבלה  50,000 ש"ח
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 100,000 ש"ח  3 חודשי שכ"ד  38%