• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

ד"ר לק

רשת לא מיוצגת!

זכיינות ישראל לא מייצגת את רשת ד"ר לק בזכיינות לסניפים חדשים.

אם אתם מעוניינים בזכיינות  משתלמת וכדאית באזור שלכם, השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם מגוון הצעות מיוחדות בהתאמה אישית עבורכם!

זכיינות היא מודל עסקי שבו מעורבים גוף עסקי קיים וגדול וגוף עסקי קטן, יזם או עסק בצעדיו הראשונים. מדובר על מודל ייחודי שמאפשר ליזם צעיר להשתלב בועלם העסקים כאשר הוא עובד מול גוף עסקי גדול ומבוסס. העובדה שבין היזם הצעיר והעסק הגדול מתקיימים יחסי כוחות שהם לעתים בלתי מאוזנים מחייבת את היזם לבוא לתהליך מוכן כדי שיוכל למצות מהליך הזכיינות את המיטב. לא אחת קורה שהיזם הוא חסר ידע מקצועי ולכן כאשר הוא מתחיל את ההתנהלות מול הגוף העסקי הגדול הוא מגיע מנקודת נחיתות מסוימת. 

ליווי משמעותי
בנקודה זו נכנס לתמונה גורם מקצועי שיעניק ליזם את הליווי ואת כל הכלים המקצועיים שיאפשרו לו להתמצא בתהליך ולדעת כיצד להגיע מוכן לתהליך. חשוב להבין שהייעוץ העסקי הוא חשוב ועשוי לתרום תרומה נאה ליזם, אולם אין יעוץ כזה מחליף ליווי צמוד מגורם מקצועי שלוקח בחשבון בראש ובראשונה את האינטרסים של היזם. כניסה לעולם העסקים תמיד מלווה בחוסר וודאות ובוודאי כאשר מדוב על התנהלות מול גוף עסקי גדול ומנוסה. 

ידע שווה כוח
העובדה שהיזם הצעיר מקבל ליווי מקצועי מגורם מוסמך מאפשרת לו לנווט את הכניסה לעולם העסקים בביטחון וביעילות. יזם אשר מעוניין ליצור זכיינות ד"ר לק למשל צריך להכיר את תחום הגלידות והמזון על בוריו. ייתכן ואינו לוקח בחשבון את הגורמים המתחרים, מחזור הפעילות הנדרש כדי לייצר רווח, מצב השוק במיקום המדויק, קיומם של מחרים במקום, האתגרים שעמם עליו להתמודד ועוד כהנה וכהנה. ליווי מטעם  גורמים עסקיים, יועצים פיננסיים וסיוע משפטי יכול לסייע ליזם ללמוד את רזי הזכיינות מבלי ליפול לטעויות.

הזדמנות של ממש
זכיינות ד"ר לק היא הזדמנות של ממש עבור כל מי שמעוניין להפוך ליזם בתחום המזון. היא עשויה לסייע ליזם מתחיל לעבוד מול גוף עסקי גדול, למכור מוצר איכותי שנהנה ממוניטין של איכות וגם להתנהל באופן עצמאי לכל דבר ועניין. כדי למצות את המקסימום מעבודה בשיטת הזכיינות מומלץ להיעזר בגורם מקצועי.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
         
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
         
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין