• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

דיסקרט

הרבה עסקים מתיימרים להציג את עצמם כבעלי עקרונות גדולים וחשובים, כדי למשוך קבל שיאהב את התדמית החיובית. חברות גדולות מרבות לארגן התרמות, לעודד פעילויות כמו מיחזור או שמירה על הסביבה דרך מוצריהם ובכך להקנות לרשת ולחברה עצמה אג'נדה שאנשים יכולים להתחבר אליה, מה שיעלה את החיבור הרגשי עם המותג. בזמן שזו אסטרטגיה טובה ויעילה, היא פועלת לזמן קצר אם האג'נדה לא אמתית, אלא תרגיל שיווקי שמתפוגג במהרה. אם עושים את זה כמו שצריך, לעומת זאת, יזה לאג'נדה כח גדול.

ייחוד שמביא קהל

לא סתם מציגה את עצמה רשת אופנת הנשים דיסקרט (Discreet), כ"אופנה נשית ישראלית". הרשת מחוברת מאוד לאופי הנשים הישראליות, למראה שלהן ולסגנון הלבוש שנוצר בארץ. כחלק מהתפישה הזו, ומתוך מה שהחברה קוראת לו "עקרון ציוני וחשיבות לייצור מקומי כחול לבן", דיסקרט מייצרת את הקולקציות השונות שלה במפעלים בארץ. מאז הקמתה בשנת 1987, התרחבה הרשת ליותר מ- 25 מיקומים שונים ברחבי הארץ, וכעת ההתרחבות רק ממשיכה. 

מחזקים את שם המותג

עם התחזקות החברה והקמת עוד ועוד סניפים, הוחלט גם על הקמת מועדון חברים. מועדון חברים נחשב להשקעה גדולה מצד החברה, אבל צעד בעל פוטנציאל רווח גדול. הפוטנציאל מומש, וכיום החברה מחזיקה במועדון לקוחות גדול ונאמן, שבתמורה להנחות קבועות, בוחר לחזור שוב ושוב לחנויות דיסקרט השונות. עכשיו, גם אתם יכולים להחזיק באחת החנויות האלו, אליהן מגיעות לקוחות ותיקות שמכירות את המותג, את הלוגו ואת ההיצע של החנות. בואו להיעזר במוניטין המשובח של דיסקרט לטובתכם.

הקימו עסק כמו שצריך

איך עושים את זה? מנצלים את ההזדמנות שמציעה דיסקרט ורוכשים זיכיון וזכות להקים סניף חדש לחברה. התהליך לא חייב להיות מורכב, אבל כדי שתעברו אותו בהצלחה, כדאי שתעבדו עם המומחים. התקשרו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ וליווי מקצועיים שיביאו אתכם למשרת המנהל תוך זמן קצר ובלי סיבוכים מיותרים.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 תפעולית    60-70    קניונים / רחובות ראשיים / מרכזי קניות
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
   100,000-150,000 ש"ח      
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 50,000 ש"ח  3 חודשי שכ"ד ודמי ניהול  40%