• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

דומינוס

הזכיינית הראשית של דומינוס פיצה נמצאת בידיים של “אלגד פיצה”. אך נתון זה אינו אומר שהחברה אינה מחפשת אחר זכיינים נוספים אשר יחברו אל האימפריה המשגשגת ויעזרו להפיץ את הבשורה- פיצה טרייה, איכותית וממש טעימה! דומינוס הינה חברת משלוח פיצה מהמובילות בעולם. רשת זאת בעל מוניטין בינלאומי, וזאת כיוון שהיא נמצאת ב 74 מדינות בעולם ומחזיקה יותר מ10000 סניפים שונים, עובדה שמייצבת אותה במקום השמיני ברשימת רשתות המסעדות הבינלאומיות!

הנתונים מדברים

לדומינוס פיצה יש פריסה ארצית של רשת משלוחים, כאשר אחד מהדברים המהותיים שמבדיל את החברה מהשאר זו ההתחייבות לקבל את הפיצה בתוך 30 דקות מרגע ההזמנה כך שהפיצה מגיעה חמה ישר מהתנור. העובדה שמדובר במעצמת בצק ריחני עם גבינה מותכת רק מצביע על כמה זכיינות של דומינוס פיצה הנה השקעה נכונה, כי אם זה משתלם עבור 10,000 סניפים אחרים, הרי שרוב הסיכויים שגם הסניף שלך יראה תשואה גבוהה ומפנקת.

עזרה בדרך

מי ידע שפיצה דומינוס היא מכרה של זהב? מסתבר שהרבה אנשים לפניכם! אך אין זה אומר שמאוחר מידי להצטרף למסיבה אלא ההיפך. על כן אם יש לכם את הסכום הדרוש בצד ובמקביל אתם מסוג האנשים שטובים בניהול ובעלי אופי יזמי עצמאי, מוטב שתעצרו ותבדקו לעומק הזדמנות זו. זכיינות של דומינוס יכולה בקלות להתברר כהצלחה מסחררת ועל כן כל שעליכם לעשות הוא פשוט להמשיך בבדיקה. כיצד עושים זאת? ובכן מסתבר שאתם נמצאים באתר הנכון בו אתם יכולים לאפשר לנו לקשר אתכם אל הנציגים הרלוונטיים של הרשת.

בירור פשוט

לא פעם חבירה אל נציגי הרשת על מנת לדון על פרטי הזכיינות, יכול להתגלות כמשימה לא פשוטה ועל כן אם מבקשים חיים קלים, כל שעליכם לעשות הוא לנצל את פלטפורמת האתר. בשורה התחתונה דומינוס פיצה הינה מעצמה רווחית והיא עדיין מחפשת אחר אנשים בעלי מוטיבציה, סכום נזיל ושאיפה להצלחה וכל זאת על מנת להמשיך לגדול ולשגשג. כך שהיא פתוחה לקבל אל חיקה זכיינים נוספים ואם אתה מרגיש שמדובר בך, אתה מוזמן לעשות צעד קדימה ולהתחיל לברר.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
         
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
         
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין