• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

דברים

קרה לכם פעם שנכנסתם לחנות וחשבתם לעצמכם איך יכול להיות לנהל אותה? להיות אחראי על כל דבר שנכנס לחנות, להחליט מה יעמוד לתצוגה ומה לא, לנהל את העובדים ולהפוך לסניף מצליח מאוד וכמובן, רווחי מאוד? אם כן, כנראה שאתם מסוג האנשים שיכולים וצריכים לעמוד בראש עסק. אם יש לכם את החוש העסקי ותשוקה למקצוע, אין סיבה שלא תלכו בעקבות החלום. עם זאת, כדאי שתדעו שהעולם הזה לא פשוט בכלל, במיוחד אם החלום שלכם נמצא בתחום האופנה והאקססוריז. לפעמים כדאי לעמוד על כתפי ענקים.

למה לא להצטרף להצלחה?

כשאנחנו אומרים "לעמוד על כתפי ענקים", אנחנו מתכוונים לעבודה עם מי שכבר הצליח להתגבר על המהמורות והמכשולים שעומדים בפני כל עסק חדש, וכעת הוא התייצב בתור עסק שמניב רווחים באופן קבוע. רשת מצליחה כזו בתחום האופנה היא "דברים". הרשת מציעה לקהל לקוחותיה מגוון אביזרי אופנה מעוצבים, כמו תיקים, ארנקים, תכשיטים, אביזרי שיער ועוד, ומכוונת לקהל יעד של ילדות, נערות ונשים. טווח המחירים הרחב שבחנות מאפשר לכולן למצוא משהו שמתאים להן. גם היצע החנות נע בין פריטים יומיומיים ליוקרתיים.

איפה תקימו את הסניף הבא?

כיום "דברים" מחזיקה בחמישה סניפים, הממוקמים בקניונים האטרקטיביים ביותר בארץ: קניון שרונים בהוד השרון, קניון עזריאלי בחיפה, קניון חדרה, קניון אורות ובתחנה המרכזית בירושלים. אחרי עשר שנות פעילות מוצלחת, החברה פותחת את שעריה למשקיעים ויזמים, ומציעה גם לכם ולכן לנהל סניף של "דברים" באזורכם. לשם כך, החברה מציעה רכישת זיכיון והקמת סניף משלכם, ואנחנו נמצאים כאן כדי לעזור.

ההצלחה שלכם מתחילה אצלנו

אם רעיון הזיכיון קורץ לכם, ואתם יודעים שתצליחו לנהל את הסניף שלכם בהצלחה, אבל לא יודעים איפה מתחילים, אתם מוזמנים לפנות אלינו. הניסיון הרב שלנו במכירת זכיונות, הופך אותנו לכתובת המושלמת עבור כל מי שמעוניין להתחיל את דרכו בעולם העסקי בדרך הכי פשוטה, יעילה ורווחית שיש. צרו איתנו קשר עוד היום לפרטים נוספים.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 תפעולית    30-40 מ"ר    רחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 2%  50-70 אלף שח    ללא הגבלה  אין
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 50,000 ש"ח    30%