• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

ג’פאניקה

רשת מסעדות הסושי המובילה בישראל פותחת את שעריה בפני זכיינים חדשים. רשת ג’פאניקה כוללת כיום 20 סניפים איכותיים ברחבי הארץ אשר בזכותם אנשים רבים נחשפים לאוכל הייחודי וזוכים להרגיש נגיעות קולינריות של חו”ל כאן בארצנו הקטנה. ג’פאניקה ידועה בגלגול סושי בפרט ובאוכל אסייתי בכללי. הרשת מעניקה תמיד שירות מקצועי ואדיב, טריות, עדכניות, עיצוב אסתטי ותחושה נינוחה. מסעדה זו רלוונטית עבור גיחה להפסקת צהריים מיום עבודה עמוס ובמקביל גם עבור דייט רומנטי ומפנק.

רשת בצמיחה

הגדולה של הרשת היא שילוב מושלם בין מוצר טעים, מאכל ייחודי ומחירים זולים. כך שממסעדת סושי בר קטנה בתל אביב שנפתחה בשנית 2004, הרשת לא הפסיקה לגדול ולצמוח, וכיום היא כוללת מאות עובדים ואלפי לקוחות חוזרים. אז אם אתה חובבי הסשן האסייתי ורוצה להצטרף למשפחה המוצלחת של ג’פאניקה, אתר זה מהווה הזדמנות מצוינת להשלים פערים. זה המקום להתעניין ולקבל מידע מורחב אודות זכיינות לרשת וכל שעליכם לעשות הוא לחבור אל נציג החברה ע”י הפלטפורמה המוצעת. כיוון שלרשת כבר יש שם ומיתוג מוצלח, הרבה מכירים ואוהבים אותה, ועל כן יהיה זה רק צעד חכם לחבור להצלחה הקיימת וליהנות מהתשואה הגבוהה.

מידע נוסף

נשמע מעניין? ללא ספק! אז אם אתה מתחיל להרגיש בזיק של התרגשות, תן לנו לעזור לך לחבור אל נציג החברה, כך שתוכל לקבל פרטים נוספים ולדעת בדיוק במה דברים אמורים. כרגע אנחנו רק יכולים לספר לך שזכיינות של רשת ג’פאניקה פתוחה לקהל הרחב והם מחפשים בדיוק אחר אנשים כמוך שחושבים קדימה, שחושבים עסקי, בעלי ממון ושרוצים לפתוח גם בעיר שלהם ליד הבית סניף נוסף. כדאי, פשוט וללא ספק מעניין!

צעד לקראת

על מנת להתחיל בתהליך הזכיינות, כל שצריך לעשות הוא לאפשר לנו לחבר בינך לבין נציג החברה. באופן שכזה כבר כעבור מספר דקות אתה העשוי להחזיק במידע הרצוי, להבין האם אתה עומד להגשים חלם, האם מצאת את הג’וב הבא שלך. כך שמעוד כמה שבועות, רולים, ציפויים של טמפורה, סושי ורוטב סויה יהיו חלק בלתי נפרד משגרת יומך. נשמט טעים? נשמע רווחי!

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
         
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
         
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין