• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

גלידריית אלורה

גלידות שהאיכות שלהן מדברת בעד עצמה
היכרות מתמשכת עם המטבח האיטלקי מבטיחה לחובבי הגלידה בישראל טעם משובח כשהם נכנסים לסניף של גלידריית אלורה. הכשרה מקיפה אצל מומחי גלידה בבולוניה שבאיטליה, שימוש בחומרי גלם משובחים, הקפדה על תהליך ייצור מדויק, גיוון עצום של טעמים, הצעת גלידות בריאות יותר ללא סוכר ומחלב עזים, וגם מראה מעוצב ומרתק של הסניף, הם אלו שממחישים עד כמה רבים הם אלו שנהנים בכל פעם שהם נכנסים לגלידריית אלורה ללקק את טעם הגלידה האישי שלהם. 

כשהישראלים מקבלים את איטליה בישראל
בין שלל הגלידריות שמתחרות בישראל על לבו ועל כיסו של הישראלי חובב הגלידה, אנו יכולים לזהות רמות שונות של איכויות. האותנטיות של אלורה מראה כיצד כל ישראלי יכול לטעום גלידה מפנקת ביותר ולחשוב שהוא נמצא לרגע באחת הסמטאות של רומא או כל עיר גדולה אחרת בארץ המגף. גם תודעת השירות המרשימה של עובדי הגלידריה מראה כיצד כל אחד באמת יכול לחשוב שהוא נמצא באירופה בזכות אווירה אחרת שאין שני לה. 

רעיון הזכיינות עבור אנשי עסקים ישראלים
בין מגוון האפשרויות להתקשר עסקית עם גופים שונים, מכירים כבר לא מעט יזמים ואנשי עסקים ישראלים את שיטת הזכיינות. אם בעבר היה צריך איש עסקים מסוים להקים סניף בעצמו מבלי שיהיה לו שם מותג מאחריו, הרי שהיום התמונה שונה לחלוטין, ורשתות שונות מציעות ליזמים ליהנות ממודל עסקי כמו זכיינות בו הם רוכשים זיכיון ומנהלים את הסניף תוך גיבוי של הרשת. אלו שרוצים להתקשר עסקית בצורה של זכיינות עם רשת גלידריות אלורה יכולים לעשות זאת היום בצורה מקצועית אם ינהלו נכון את ענייניהם. 

הדרך קלה יותר כשיש מי שמנווט אותה נכונה
בחירה באדם שמכיר היטב את תחום הזכיינות בישראל ויכול לייעץ, להדריך, לנווט ולתמוך בצורה רצינית ואחראית, יכולה לעשות את ההבדל בין כישלון בקבלת זיכיון ובין דרך סלולה ומסודרת לפתיחת סניף של גלידריית אלורה המצוינת. מי שמציג ניסיון רב בעבודה מול רשתות גדולות רבות בארץ, הוא זה שיכול להציע את עצמו כמומחה עבור כל יזם או איש עסקים. לכן חשוב לוותר על שירות חובבני במהלך כזה של זכיינות ולבחור במומחה שיש לו יתרונות מוכחים להציג. 

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
   20%/25%  50 מ"ר  3-5% מדורג מעל 100,000 ש"ח  
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
   270,000 ש"ח      
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 80,000 ש"ח