• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

גלידה אלדו

הרשת שמציעה גלידה איטלקית אמיתית
מקורה של הגלידה הוא באיטליה, ולכן רבות הן הגלידריות שמבטיחות גלידה איטלקית אמיתית ומעידות על עצמן כמותג שנאמן למולדת הגלידה. אך נראה כי גלידת אלדו היא באמת כזו שיכולה להציג את עצמה כגלידה איטלקית איכותית ואותנטית. הרשת נמצאת בבעלות של חברת "איתלק" שנוסדה בשנת 1993 ונחשבת ליבואנית גדולה של חומרי גלם איכותיים ביותר לייצור גלידות מחברות מפורסמות מאיטליה ושל מקפיאי תצוגה עבור תעשיית הגלידה.

הצלחה בהווה ובעתיד של רשת מוכרת
ההצלחה של גלידה איטלקית מדהימה במדינת ישראל היא זו שמבטיחה גם את דרכה של רשת מוכרת כל כך. ההכנה המקומית של הגלידה המצוינת, ההקפדה על מגוון רחב של טעמים שפונים לחיך הישראלי, שמירה על טריות המוצר והמרכיבים, התייחסות לדרישות הציבור הישראלי שחובב גלידה משובחת, ואף הצגת תהליך הייצור בחלק מהסניפים, מראים כיצד מדובר ברשת איכותית מכל בחינה, כך שנראה כי רבים לא ירצו לרעות בשדות זרים ולנסות גלידה איכותית פחות.

מה עומד בפני המתעניין בזכיינות 
רשת אלדו מעוניינת להעניק הזדמנות עסקית לכל אלו שרואים את עצמם מפעילים סניף של גלידריה מוכרת ומצוינת. הדבר אומר שיש להכיר בצורה רצינית מאוד את התנאים של הזכיינות בישראל ואת הדרישות המחמירות של רשת שמקפידה על שירות ומוצר ברמות הגבוהות ביותר. מהכרת המותג עצמו ועד להתמודדות עם הדרישות של רשת אלדו, יכולים הדברים להביא לכך שתנאי הזכיינות יהיו ברורים, והדרך לקבלת הזיכיון תהיה מוצלחת ומתגמלת מאוד.

כיצד מגדילים את הסיכוי לזיכיון מוצלח
כדי לדעת במדויק איך לעמוד אל מול הדרישות של הרשת המזכה וכיצד להתנהל בכל רגע של תהליך יצירת הקשר מול אלדו יש להיעזר במומחה בתחום. היכולות המתקדמות שמציג מי שכבר ליווה לא מעט יזמים ואנשי עסקים ישראלים בדרך להשגת זיכיון איכותי, הן אלה שיעמדו לצדו של כל מי שיש לו רצון רב ליהנות מהזיכיון של אלדו אך הוא לא ממש יודע כיצד לעשות זאת. תמיכה רבה בכל היבט ובכל נקודת זמן, תביא לכך שיהיה קל יותר להשיג את הזיכיון של אחת הגלידות הטובות בישראל. 

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
   33% מהמחזור    3% עבור הכנסות 100,000 ש"ח  
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
   360,000 ש"ח משוער לא כולל שיפוץ ריהוט וקופה (עלות בפריפרייה, כ-330,000 ש"ח)      
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין