• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

גומא

רשת גומא – מתנות לעיצוב הבית

רשת חנויות גומא הוקמה בשנת 2000, מציעה ללקוחותיה תמהיל מוצרים רחב ומגוון של מתנות לעיצוב ואופנת הבית. רשת גומא מציעה קו עיצובי חדשני ואופנתי, של מותגים ופריטים הכוללים, אביזרי אופנה, מוצרי נוי, מתנות, פריטי עיצוב ודקורציה לבית. מעבר לשירות אמין ויעיל, מוצרים חדשניים ואיכותיים, רשת גומא מאמינה שלכל לקוח יש טעם וסגנון משלו. בשל כך, היא מאפשרת ללקוחותיה לבטא את יצירתיותם ע"י ביקור באחת מחנויותיה, וליהנות ממגוון המוצרים שהרשת מציעה.

כל מה שאתם צריכים לעיצוב הבית במקום אחד

רשת חנויות גומא הינה חברה וותיקה ומובילה בתחום המתנות פריטי עיצוב ונוי לבית. הרשת מייבאת ומחדשת את הדגמים בחנויותיה באביזרים מכל העולם. בין היתר ניתן למצוא מגוון עשיר של אביזרי אופנה ומתנות, פריטים ומוצרי נוי קסומים לבית. העיצוב העשיר והייחודי משתלב עם אווירה חמימה ונעימה של מוצרים לבית. קהל הקונים רחב ומגוון, בגלל המבחר העשיר של המוצרים, התחומים שאליהם הם נוגעים והמחירים השווים לכל נפש.

מדוע כדאי להיות זכיין גומא

לקוחות המגיעים לחנויות רשת גומא יכולים ליהנות מאווירה ומגוון עשיר של מוצרים בדומה לחנויות הגלריה המצויות בערים מובילות כמו: לונדון, פריס, רומא, ניו יורק ואחרות. זכיין גומא יכול ליהנות מרווחים נאים כבר בתחילת דרכו כזכיין החברה, הן בגלל הפופולאריות הגדלה של חנויות הרשת, והן בגלל הביקוש הרב למוצריה. מוצרי החברה מתעדכנים לעיתים קרובות ומותאמים לדרישות הציבור ולשינויים באופנה בארץ ובעולם. הפופולאריות הגואה של חנויות רשת גומא מסמלת יותר מהכול את ההצלחה של רשת החנויות.

עם הצלחה לא מתווכחים, מצטרפים אליה

יזמים המבקשים להשקיע את כספם במיזם עסקי כדאי, יכולים למצוא בזכיינות גומא, אפיק עסקי כדאי במיוחד, עם אפשרויות לרווחים מידיים והתרחבות עסקית בעתיד. חברת זכיינות ישראל מציעה ליזמים להפוך לשותפים מלאים בהצלחתה של רשת גומא. במסגרת שיתוף הפעולה בין היזם לזכיינות בישראל, היזם זוכה לייעוץ וליווי מצד החברה, שבמהלכו נבחנים הפרמטרים העסקיים הרלוונטיים להקמת העסק. 

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 תפעולית    80 מ״ר    
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 2%  150,000₪      75,000₪
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 80,000₪  3 חודשי שכ״ד ודמי ניהול  45%