• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

גולדה מבית אניטה

כולם אוהבים גלידות. יש מי שחובב אץ טעמי השוקו ולעומתם יש את חובבי הווניל. אחרים חובבים דווקא את הז'אנר החמצמץ יותר של טעמי הפירות למיניהם. אהבה לגלידות היא דבר שמוכר לכולנו משחר הילדות, וכאנשים מבוגרים לא אחת קורה שהאהבה לגלידות מחברת אותנו עם הרצון להקים עסק משלנו שימכור לילדים קטנים בגופם או בנפשם גלידות בטעמים חלומיים. כיזמים צעירים שחולמים להשתלב בתעשיית הגלידות ולהקים עסק בתחום זה, חשוב להכיר את האפשרות של זכיינות גולדה מבית אניטה.

נקודת פתיחה טובה יותר

בשיטת הזכיינות מתאפשר ליזם צעיר ומתחיל להיכנס לעולם העסקים תוך מזעור הסיכונים שהוא נדרש להם. בשונה מעסק עצמאי שנדרש לסכומי כסף גבוהים, תוך אי וודאות לגבי מידת ההצלחה והצורך לספוג תקופה ארוכה של רווחים נמוכים או היעדר רווחים, בשיטת הזכיינות נהנה היזם המעיר מנקודת פתיחה טובה יותר. היתרון הבולט ביותר הוא כמובן העובדה שהיזם נהנה מהמוניטין והשם שיש לגוף המזכה, שמציידים אותו ביתרון מול גוף עסקי חדש לחלוטין.

הליווי

כך למשל כל מי שנכנס לפרויקט של זכיינות גולדה מבית אניטה נהנה מהעובדה שמדובר על מותג מוכר שמסמל איכות, סגנון ואותנטיות. לא מדובר על עוד גלידריה אלא על מוצר מוכר ואיכותי שנהנה מהעבודה עם גוף עסקי גדול. את היתרון הזה ניתן למנף עוד יותר עם חברה מקצועית שמעניקה לווי מקצועי, פיננסי ועסקי ליזם הצעיר ומאפשרת לו להתחיל להרוויח כבר מהשלבים הראשונים של הקמת העסק. 

מי לא אוהב גלידה?

הליווי המקצועי לוקח בחשבון את הסיכונים שעומדים מול היזם, התכנון העתידי, התכנית האסטרטגית ובעצם מעניק ליזם את רשת הביטחון שלה הוא כה זקוק מתחילת התהליך. עם מוצר משובח, מוניטין מעולה ואווירה קסומה שמוצעים ללקוחות גולדה מבית אניטה, יכול כל יזם להשתלב בצורה הטובה ביותר בעולם העסקים ובתחום המזון והגלידות. 

הצטרפו

אם גם אתם אוהבי גלידות מושבעים ורוצים לפנק את הלקוחות בגלידות איכותיות במיוחד הצטרפו למערך הזכיינות של גולדה מבית אניטה ותיהנו כבר מהשלב הראשון מעבודה מספקת, בעסק מצליח שמרוויח מהשלב הראשון.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
   33%      
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
   יחד עם דמי זיכיון: 1,100,000 ש"ח      
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין