• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

גאיה עיצובים

חברת "גאיה עיצובים" הינה חברה מוכרת בעולם עיצוב התכשיטים אשר פעילה בתחום כבר למעלה מ – 10 שנים ומציעה מגוון רחב של תכשיטים מעוצבים באיכות גבוהה מאוד בכל רחבי הארץ.

ההקפדה על האיכות, השירות והשימוש בחומרי גלם מקצועיים הפכו את הרשת לבעלת שם בעולם עיצוב התכשיטים ולרשת עם קהל לקוחות אמין אשר בוחר בה לכל תכשיט חדש וסומך על המוצרים של הרשת בעיניים עצומות.

כמובן, עיצוב התכשיטים מתחדשים כל העת בהתאם לסגנונות העיצוב המבוקשים והטרנדים הלוהטים כך שכלל לקוחות הרשת יכולים למצוא בה בכל פעם משהו חדש וליהנות ממוצר איכותי ואופנתי על פי הדרישות האישיות שלהם.

רשת גאיה עיצובים מחפשת זכיינים!

ממש בימים אלו החלה רשת "גאיה עיצובים" בסבב חדש של גיוס זכיינים לשורות הרשת. אם אתם רוצים להצטרף אל הזכיינים שכבר פתחו סניפים מצליחים במקומות שונים ברחבי הארץ, ורוצים לפתוח חנות תכשיטים ייחודית משלכם תחת מותג מצליח ומנצח, רשת גאיה עיצובים תעניק לכם את הפתרון הטוב ביותר.

אז למה אתם מחכים? פנו אלינו עוד היום ותקבלו ייעוץ מקצועי ללא התחייבות ותוכלו לקבוע פגישת היכרות בה תקבלו את כל המידע לו אתם זקוקים. כמובן, בתהליך ההקמה, וגם לאחר מכן, תקבלו ליווי מלא של הרשת ושל צוות המנהלים שלה, ליווי שיסייע לכם לנהל את העסק ולקדם אותו בצורה הטובה ביותר שניתן.

תנאי הזכיינות - תכשיטים

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 מלאה    דוכן בקניון או חנות קטנה, 30 מ"ר    כל הארץ
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
   100,000 ש"ח      50,000-100,000 ש"ח
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 50,000 ש"ח  לפי דרישה