• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
בר סלטים

בר סלטים

רשת לא מיוצגת!

זכיינות ישראל לא מייצגת את רשת בר סלטים בזכיינות לסניפים חדשים.

אם אתם מעוניינים בזכיינות  משתלמת וכדאית באזור שלכם, השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם מגוון הצעות מיוחדות בהתאמה אישית עבורכם!

בר סלטים היא מסעדה חדשה המגישה מבחר עשיר של סלטים במגוון צבעים, וטעמים, עשויים טרי טרי כל יום מחדש. בר הסלטים של המסעדה כולל סלטים חיים מירקות קצוצים, וכן סלטים מבושלים על פי מתכונים שהושקע בהם זמן וכשרון רב. כל הסלטים מוגשים במסגרת בר סלטים אחד גדול, בו יכולים האורחים ליהנות מהרכבה עצמית על פי טעמם האישי.

מסעדת בר סלטים הוקמה מתוך מחשבה על מזון בריאות והפיכתו לנגיש הרבה יותר עבור נתחים הולכים וגדלים באוכלוסיה שמקפידים יותר ויותר על המזון שהם מכניסים אל פיהם, מבלי לפגוע בחוויית הטעם ותענוג האוכל. אנו מקפידים להעשיר את בר הסלטים בכל פעם מחדש, עם אין ספור רטבים, סוגי סלטים, טעמים, ריחות וצבעים.

לצד בר הסלטים המוגשים במסעדה, תוכלו ליהנות גם מעוד שלל מנות בריאות שתוכננו וגובשו על ידי שף המסעדה, מנות המתאימות לכל מי שרוצה לאכול בריא ולשלב בכך גם את תענוג האוכל, ובכלל זה גם מנות צמחוניות ומנות טבעוניות המותאמות לקהלי היעד.

מסעדת בר סלטים מעוצבת בצורה מודרנית ומוקפדת, ומציעה לכם שילוב אידיאלי של אווירה, רוגע ואוכל טוב. המסעדה ממוקמת בלונדון מיניסטור ברחוב אבן גבירול 30 בתל אביב, מיקום מרכזי הנגיש עבור כל תושבי תל אביב, וכן עבור חיילים המשרתים בקרייה, ואין ספור העובדים במתחם רחוב הארבעה ובכל רחבי האזור.

כל תפריטי האוכל והסלטים במסעדה מיוצרים מחומרי גלם איכותיים הנבחרים יום יום על ידי שף המסעדה ונקנים בצורה מוקפדת בשווקי האוכל המובילים של תל אביב. אנו משרתים קהל מגוון של לקוחות עם תפריטי בוקר, צהריים וערב, ונהנים מלקוחות קבועים שבאים וחוזרים ליהנות מעוד מנת בריאות פעם אחרי פעם.

אתם מוזמנים לקפוץ למסעדת בר סלטים, ליהנות מהטעמים המגוונים שאנו מציעים לכם, ומתפיסה חדשה על מזון הבריאות, והיכולת שלנו לבנות לעצמנו תפריט בריאותי שילווה אותנו בכל יום, לאורך כל היום, מבלי לוותר כהוא זה על חוויית ותענוג האוכל. כמו כן, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון 054-980-6222 בכל נושא, שאלה או עניין.

תנאי הזכיינות בר סלטים -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין