• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

ברברי

רשת BarBari הינה רשת מזון מהיר, אשר חרטה על דגלה איכות, שירות, ואמינות. הרשת הינה רשת ייחודית וללא מתחרים בכל מה שקשור בחומרים המעולים בהם היא משתמשת, העובדים ושירות הלקוחות המצוין, והקונספט שאין שני לו – כריכים טעימים של לחם הבית המרוקאי, כריכים מגוונים ומיוחדים, וכמובן תפריט עשיר הכולל מבחר סלטים עשיר, מגוון בשרים איכותיים, מנות צמחוניות, תוספות יד עם המנה ובנוסף לה,  וגם את הילדים לא שכחנו -  הרשת מספקת ארוחת ילדים מזינה וטעימה שכל ילד היה רוצה...

שירות לקוחות מעל ומעבר

רשת BarBari רואה את הלקוח כחשוב ביותר בשרשרת העסק, וככזה הוא מקבל יחס מצוין ושירות שאין שני לו. הצוות ב- BarBari עובר הכשרות בתחום השירותי והמקצועי, ועושה מעל ומעבר בכדי שהלקוח יהיה מרוצה. רוצה לאכול אוכל מהיר וטעים? הגעת למקום הנכון! רוצה גם שירות מעולה ויחס אישי ואדיב? שוב, רשת BarBari היא המקום בשבילך.

איכות ברמה שלא הכרת

ברשת BarBari אנו לא חוסכים על טיב החומרים, וחומרי הגלם הנרכשים על ידינו מהספקים השונים הם המובחרים ביותר. לכן, כשאתה אוכל אצלו אתה יכול להיות רגוע, בידיעה שאתה מקבל את האיכותי ביותר הטעים ביותר.

זכיינות

רשת BarBari מחפשת כל הזמן זכיינים רציניים, אלו שתודעת שירות היא חלק מהם, והם רוצים להתפתח עסקית בתחום המזון עם רשת המזור המהיר הטובה בישראל. הרשת מספקת הדרכה מקיפה לזכיינים העובדים עימה, וליווי צמוד ותמיכה מקיפה כל עוד העסק עובד. כך אתה הזכיין יודע שאתה יכול לנהל ברוגע עסק מצליח, וכך אנו ברשת יודעים שהלקוחות שלנו מקבלים את הטוב ביותר. אז אם אתה אחד שעולם העסקים זורם בדמו ואתה רוצה שגשוג והתקדמות, רשת BarBari היא הבית שלך.

מחפש משהו מהיר לאכול אך לא מוכן להתפשר על איכות? רשת BarBari היא מה שאתה מחפש. רוצה לפתוח עסק מזון מצליח? אם אתה מחפש זכיינות BarBari גם בשבילך. אלפי לקוחות יום יומיים מרוצים לא טועים, וזכיינים רבים העובדים איתנו הקימו עסק לתפארת כזה שניתן להתפרנס ממנו בכבוד.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 מלאה  33%  50 מ"ר    קניונים רחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
         
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
   שלושה חודשי שכ"ד