• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

בליקר בייקרי

מסעדות ומאפיות יש לרוב, אבל מקום שמשלב בים השניים ועוד מוסיף לתמהיל גם סלטים רעננים ואווירה קסומה עם חומרי גלם משובחים וטריים אין הרבה. בליקר בייקרי הוא דוגמה למקום כזה שמצליח לשלב בין כל היבטים הללו ויוצר חלל מפנק עם ריחות של מאפים משגעים, מטעמים מיוחדים ואוכל מגוון ומיוחד. מדובר על מודל עסקי מוצלח שהולך ומתפתח וכיום הרשת כוללת עשרות סניפים שמנוהלים בשיטת הזכיינות מהצפון ועד לדרום.

לפלס את הדרך

זכיינות בליקר בייקרי מאפשרת ליזם הצעיר והמתחייל לפלס את דרכו בעולם העסקים הכה תחרותי שבו התחרות על השם הטוב, המוניטין והפרסום הם אתגר של ממש. משום שיש כל כך הרבה מסעדות והתחרות ביניהן היא עצומה, חבירה למודל עסקי מוצלח ויציב שבו המוצרים מוכרים, איכותיים ובעלי מוניטין חיובי מגדילה את הסיכויים להתחיל להרוויח מהשלבים הראשונים של הכניסה להליך. הזכיין פותח את החנות ומנהל אותה באופן עצמאי לכל דבר ועניין, אך הוא נהנה מהמוצרים האיכותיים ופועל על פי אמות המידה של הרשת.

איכות המוצר

כך הלקוחות נהנים ממוצר מוכר ואיכותי שהם נהנים לאכול, הרשת מגדילה את הכנסותיה והיזם מנהל את המסעדה שלו ונהנה ממוניטין חיובי של ממש. זכיינות בליקר בייקרי היא אחת הדרכים החיוביות להצליח בועלם העסקים ובייחוד בתחום המזון. הצלחת מודל הזכיינות עוד יותר גדולה עם הליווי והסיוע המקצועיים שמעניקים ליזם בראשית דרכו את הידע המשפטי, הפיננסי והשיווקי הנדרש כדי לממש את המודל בצורה הטובה ביותר.

סיוע מועיל 

כך למשל, יכול היזם לקבל מידע משפטי מועיל שיסייע לו בגיבוש חוזה הזכיינות, ייעוץ פיננסי וסיוע בבניית תכנית אסטרטגית שתכלול את הסיכונים ואת הסיכויים שעומדים בפני ביזם הצעיר וחסר הניסיון. עם ליווי משמעותי, מוצר מעולה ומודל מצוין הכניסה לעולם עסקי המזון מעולם לא הייתה קלה יותר. אם גם אתם חולמים על עסק פרטי משלכם שבו תוכלו לפנק ולאחר אנשים עם אוכל משובח זה המקום עבורם. זכיינות בליקר בייקרי לאנשים שחולמים באמת.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 תפעולית    55-100 מ"ר  4%  קניונים / רחובות ראשיים / מרכזי קניות
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 ע"ח הרשת  ללא הגבלה      
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
   ע"פ דרישה