• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

בלאק

התחום של זכיינות בתחום המזון – בתי קפה ומסעדות הולך וצובר תאוצה רבה בשנים האחרונות. אנשים רבים מואסים באורח החיים של להיות שכירים ומחפשים לצאת לדרך חדשה שבה הם אדונים לעצמם וללוח הזמנים שלהם, אולי גם מנהלים צוות עובדים וכמובן מחויבים ללקוחות ולשירות מצוין. על קצה המזלג ניתן לומר שעל כל אלה מתבסס תחום זכיינות המזון וזה מה שמחפשות רשתות המזון – קטנות כגדולות, מוכרות ומפורסמות יותר או פחות.

אם זה מה שגם אתם מחפשים, כנראה שבאמת תחום הזכיינות מתאים לכם. אם אתם נמשכים לתחום של מסעדות, זכיינות בסניף של רשת בורגרס בלאק יכולה להתאים לכם באופן מושלם. מדובר בניהול של מסעדה קיימת או סניף חדש שעומד להיות מוקם והניהול כולל את כל היבטי הניהול של מסעדה – עמידה בסטנדרטים הקשורים במזון, שמירתו ואחסנתו, ניקיון והיגיינה באולם האכילה, השירותים, המטבח והדלפקים, שמירה על עקרונות הנהלת הרשת, כפי שהם באים לידי ביטוי במנות התפריט וכמובן שמירה על איכות מזון מעולה ושירות לקוחות אדיב ומצוין.

איך הופכים להיות זכיינים?

אחרי שהחלטתם שהתחום מתאים לכם, כדאי לכם לפנות אל חיה ליאורה, שהינה מלווה מקצועית ומנוסה של זכיינים רבים בתחום זכיינות המזון. איך זה עובד? פשוט מאד! חברות המזון הגדולות פונות אל חיה ליאורה על מנת לגייס לשורותיהן זכיינים חדשים. חיה ליאורה מאתרת את המועמדים המתאימים ומלווה אותם בכל שלבי התהליך – ראיונות ומבדקים, בדיקות התאמה לתפקיד, בחינת קורות חיים וסיכויי הצלחה בתחום. סיומו המוצלח של התהליך יהיה, כמובן, התחלת עבודתו של המועמד כזכיין ומנהל לכל דבר ועניין.

לפני שניגשים להיות זכיינים ברשת בורגרס בלאק, כדאי לדעת דברים מסוימים אודות הרשת. ישנם סניפים רבים ברשת הממוקמים בקניונים גדולים בכל רחבי הארץ. כפי שניתן להבין מהשם – מסעדות הרשת מתמחות בתחום הבורגרים והמזון הצלוי, כולל מנות המקושרות לתחום זה, כמו שניצלים, חזה עוף צלוי, תוספות כגון צ’יפס וטבעות בצל וכמובן שתייה, קינוחים ומנות ייחודיות. ניתן למצוא בתפריט מנות בתפזורת ובשעות מסוימות ניתן להזמין ארוחות עסקיות מוזלות.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
         
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
         
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין