• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

בית הפול

חולמים על מסעדה משלכם? רוצים להיכנס אל תחום המזון אך חוששים מהתחרות הרבה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

רשת בית הפול הינה רשת של מסעדות איכותיות אשר התחילה ממסעדה קטנה בבאר שבע של שנת 1952. המתכונים הסודיים והאהובים נשמרו מאז ועד היום, והם משודרגים בכל פעם בכדי להעניק ללקוחות חוויה קולינרית מיוחדת שלא ניתן למצוא בכל מקום.

רשת בית הפול מבוססת על אותנטיות. אנחנו לא מחפשים טרנדים שנפחתים בקול תרועה ונסגרים בטריקה חרישית לאחר זמן קצר. אנו מקפידים להעניק ללקוחות שלנו את האוכל שהם אוהבים, אוכל על – זמני אשר תמיד יהיה לו ביקוש, והכל במחירים נוחים ושווים לכל כיס.

רשת בית הפול מזמינה אתכם להצטרף אל ההצלחה!

בתקופה זה רשת בית הפול יוצאת בסבב גיוס של זכיינים חדשים ומזמינה אתכם להצטרף אל הרשת ולהקים את המסעדה עליה תמיד חלמתם בצורה הרבה יותר טובה ובצורה שתאפשר לכם להתמודד מול התחרות ללא כל בעיה.

אנשי המקצוע המומחים של הרשת מציעים לכם ליווי אישי ומקצועי לאורך כל הדרך ומאפשרים לכם להיות בטוחים בכך שתקבלו את השירות הטוב ביותר ותנהלו את העסק בצורה הטובה ביותר, בצורה שבה הוא מנוהל כבר למעלה מ – 60 שנה, ובצורה שבה הוא הגיע לרמת ההצלחה בה הוא נמצא בימים אלו.

רואים איך באמצעות פרסום בגוגל עסקים רבים מצליחים? אז למה אתם מחכים? גם אתם יכולים! השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם!

תנאי הזכיינות - מזון

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
   28%  חנות במתחם מזון בקניון 40 מ"ר, חנות ברחוב או מרכז מסחרי החל מ-50 מ"ר ומקום ישיבה בחוץ.    חנות ברחוב ראשי של עיר גדולה או בשכונה החל מ-20,000 תושבים, מרכז מסחרי, קניון.
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 1%  כ-300,000 ₪  20,000 ₪  5+ 5  אין
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 120,000 ש"ח  בהתאם לדרישות הקניון  -