• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

בורגרים

מחפשים שינוי? שואפים להיכנס לתחום המזון והמסעדות? רשת בורגרים היא המקום בשבילכם וזכיינות היא התחום שאתם מחפשים. בואו להיות המנהלים של עצמכם ושל המסעדה, בואו ללמוד את תחום המזון והכי חשוב – בואו להיות החוט המקשר בין הנהלת רשת בורגרים לבין אלפי הלקוחות המרוצים שלה בכל רחבי הארץ. איך הופכים להיות זכיינים ברשת בורגרים? פשוט מאד – יוצרים קשר עם השם המוביל בתחום זכיינות המזון בארץ – חיה ליאורה, המנוסה, הוותיקה והמקצועית ביותר, שמאחוריה ניסיון של מאות זכיינים העובדים תחת רשתות המזון הגדולות והמוכרות ביותר בארץ.

מה זה אומר להיות זכיין ברשת בורגרים? זה אומר לקבל את כל התמיכה המקצועית והליווי מהנהלת הרשת ובעצם לנהל את הסניף הלכה למעשה. לדאוג לציוד ומלאי של כל הרכיבים דרושים לתפריט, לדואג לעמידה בסטנדרטים של ניקיון והיגיינה, הקפדה על שירות לקוחות על הצד הטוב ביותר וכמובן הכנת המנות בתפריט על פי השקפת העולם של הרשת ושימוש במרכיבים מובחרים, טריים וטעימים. בנוסף, בתור מנהל וזכיין מוטלות עליך משימות תקציביות וכלכליות הקשורות בניהול הסניף.

איך עושים זאת בהצלחה?

לא צריך להיבהל. מי שמעוניין להיות זכיין יכול להתחיל את התהליך בליווי צמוד ומקצועי של חיה ליאורה. כאמור, חיה ליאורה הינה המנוסה והמקצועית ביותר בתחום זכיינות המזון ומאחוריה ניסיון ו-וותק עשירים של מאות זכיינים שהוכשרו בעזרתה המקצועית המעולה. חיה ליאורה מקשרת בין עשרות חברות מובילות ומוכרות ובין זכיינים ומנהלים פוטנציאליים והתהליך מתבצע בתיווך וליווי שלה כלפי שני הצדדים. ניסיונה והוותק שלה הולכים לפניה ושמה מוכר בקרב כל החברות המפעילות סניפים וחנויות באמצעות זכיינות בכל רחבי הארץ.

חיה ליאורה בקיאה בתחום זכיינות המזון ויודעת בדיוק אילו פעולות ותהליכים המועמד לזכיינות צריך לעבור ולבצע ומלווה אותו ותומכת בו בכל שלב ושלב תוך עזרה ונתינת טיפים כיצד להצליח על הצד הטוב ביותר, עד לסיומו המוצלח של התהליך. רשת בורגרים מציעה תפריט העוסק בתחום המזון המהיר של המבורגרים מסוגים שונים (בקר, עוף, כבש, צמחוני), תוספות, סלטים, קינוחים ושתייה המוצעים במסעדה, במשלוחים ולאכילה בחוץ.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
         
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
         
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין