• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

בובו קיו

מטייוואן לפינוק בריא בישראל

טעמי המזרח הופכים להיות מושכים יותר ויותר עבור הציבור הישראלי. נראה כי לא רק אוכל אסייתי הוא זה שמדבר אל החיך הישראלי בשנים האחרונות, אלא גם משקאות באבל טי מיוחדים עושים את זה לישראלים רבים. רשת בובו קיו למשל, זוכה להצלחה מרשימה בזכות מגוון רחב של שייקים הכוללים בתוכם כדורי פירות ואף טפיוקה. הרשת פועלת בישראל רק משנת 2013, אך היא מוכרת כבר יותר מעשר שנים בלא מעט מקומות בעולם בהם נהנים מהמשקאות המרתקים של בובו קיו. 

שילוב חשוב בין בריאות לטעם שמבטיח הצלחה

טרנד הבריאות כבש את העולם בסערה גדולה, והיום אנו כבר מזהים עד כמה כמעט לכל אדם חשוב לצרוך מזונות בריאים כחלק מתזונה נכונה המונעת מחלות ומשפרת את רמת האנרגיה בגוף. התפריט של רשת בובו קיו מציג בגאווה משקאות המבוססים על פירות, על יוגורט דל שומן, על תה קר, על קוקוס טארו, על חלב סויה ועוד. גם מי שסובל מצליאק ואינו מסוגל לעכל גלוטן, וגם טבעונים ישמחו לגלות בין המבחר הגדול של המשקאות את זה שמתאים להם בצורה מושלמת. 

היכרות עם הזכיינות המוצעת

המודל העסקי של זכיינות מציג את מי שמעוניין להרחיב את העסק שלו באמצעות מי שרוצה לנהל סניף כחלק מרשת מצליחה. במהלך כזה נוצרים יחסי גומלין מיוחדים מאוד שאין בצורת עסקים אחרת. הבדלי היכולות הכלכליים בין שני הצדדים, הניסיון בניהול, ועוד אלמנטים עסקיים ופיננסים אחרים, מראים כיצד הזכיינות שמוצעת למי שרוצה לפתוח סניף של בובו קיו מצריכה היכרות מעמיקה עם אופי המודל העסקי הזה ועם תנאיה של הרשת שמציעה את הזיכיון. 

תכנית הפעולה שתקדם כל זכיין עתידי

התנהלות מקצועית לגבי מודל עסקי כזה היא הסוד להצלחה של כל יזם ואיש עסקים שמעוניין לעבוד בצורה נכונה מול רשת בובו קיו בדרך לקבלת זיכיון. לכן חשוב שאיש מקצוע שמכיר היטב את תחום הזכיינות בישראל יהיה זה שייצור תכנית פעולה מאורגנת וידריך את הלקוחות שלו בדרך להצלחה במגעים מול הרשת. כך מתפוגגת לה חוסר הוודאות לגבי מודל זה, וכך אפשר לנהל את התהליך כולו בצורה זורמת כדי לסיימו במהרה ולהתחיל להפעיל סניף שמציע משקאות נהדרים. 

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 מלאה      3-5%  דוכנים בקניונים מרכזיים ורחובות סואנים.
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
   250,000 ש"ח      
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 70,000 ש"ח  3 חודשי שכירות ודמי ניהול